Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

25 drużyn w raciborskiej C klasie. Jest sporo roszad

Po raz kolejny będzie to jedna z liczniejszych C klas o ile nie najliczniejsza w całej Polsce. 25 drużyn podzielonych na dwie grupy przystąpi do rywalizacji w sezonie 2020/21.

25 drużyn w raciborskiej C klasie. Jest sporo roszad
Stal II Kuźnia Raciborska została wycofana z rozgrywek po rocznej obecności w C klasie.

W raciborskiej C klasie nie zagrają drużyny z Pstrążnej, Adamowic, Zabełkowa i Pietraszyna, które awansowały do B klasy. Z kolei żadna drużyna z B klasy nie spadła do klasy C.

Z rozgrywek wycofały się rezerwowe drużyny LKS 1908 Nędza, Stali Kuźnia Raciborska i Wichru Wilchwy oraz pierwsza drużyna Sparty Babice. 

C klasę w sezonie 2020/21 uzupełniły kolejne nowe rezerwowe drużyny: KS 1905 Krzanowice, Unii Turza Śląska, Unii Racibórz, LKS 07 Markowice i Dębu Gaszowice oraz z rybnickiej klasy przeszedł LKS Zwonowice. 

Szczegóły podział na grupy zostanie zaprezentowany w późniejszym czasie. Grupa trzynastozespołowa rozgrywki ma rozpocząć 15 sierpnia, natomiast dwunastozespołowa tydzień później.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~borys123 (109.197. * .40) 30.06.2020 11:18

a w powiecie cieszyńskim B klasy nie ma ,a poziom okręgówki słabszy niż Raciborskiej a klasy .Tak to jest kiedy robi się reorganizacje bez głowy