Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odra - ROW z... nowym terminem. Są pary kolejnej fazy

Spotkanie Odry Wodzisław z ROW-em 1964 Rybnik w półfinale Pucharu Polski Podokręgu Rybnik... ma kolejną, nową datę. Poznaliśmy pary I rundy Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego ZPN-u.

Odra - ROW z... nowym terminem. Są pary kolejnej fazy

Na szczęście zmiana terminu meczu Odry z ROW-em jest kosmetyczna. Półfinał miał odbyć się 4 lipca, a ostateczną datą jest 8 lipca. Pojedynek - bez udziału kibiców - odbędzie się na stadionie w Wodzisławiu Śląskim, a pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 18:00. W finale na zwycięzcę czeka już Unia Książenice. Mecz o awans do Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej zaplanowano na 11 lipca.

Zwycięzca finału w I rundzie kolejnej fazy rozgrywek zmierzy się z Sołą Rajcza - zwycięzca Pucharu Polski Podokręgu Żywiec, występująca w klasie okręgowej. Unia Turza Śląska zmierzy się z GKS-em Pniówek 74 Pawłowice, a zwycięzca Podokręgu Zabrze (Młodość Rudno - Wilki Wilcza) awansował do drugiej rundy z wolnym losem. I runda zaplanowana jest na 15 lipca.

Pary I rundy Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego ZPN-u

  • Unia Turza Śląska – GKS Pniówek 74 Pawłowice
  • Soła Rajcza – Podokręg Rybnik
  • Unia Dąbrowa Górnicza – Spójnia Landek
  • Wolny los: Błyskawica Drogomyśl, Ruch Kochanowice, Raków II Częstochowa, Podokręgi Bytom i Zabrze
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].