Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Siatkarski sezon reprezentacyjny zakończony

Zakończył się sezon reprezentacyjny z udziałem siatkarskiej reprezentacji Polski, którego ostatnim akcentem były dwa wewnętrzne mecze sparingowe jakie między sobą rozegrali dwukrotni Mistrzowie Świata.

Siatkarski sezon reprezentacyjny zakończony

Z uwagi na pandemię koronawirusa tegoroczny sezon reprezentacyjny był z uwagi na odwołanie Ligi Narodów i przełożenie Igrzysk Olimpijskich w Tokio niezwykle krótki. Biało-czerwoni mają jednak za sobą dwa zgrupowania, których głównym celem była integracja zespołu i powolny powrót do rytmu treningowego po ponad dwumiesięcznej przerwie. Zwieńczeniem pracy podopiecznych Vitala Heynena były dwa sparingowe mecze z reprezentacją Niemiec wygrane przez Polaków 3:2 i 3:0 oraz dwa rozegrane między sobą wewnętrzne mecze towarzyskie, które rozegrano po odwołaniu przyjazdu na mecze towarzyskie reprezentacji Estonii.

W pierwszym, rozegranym w niedzielę meczu naprzeciw siebie stanęły "Team Michał" i "Team Fabian". Kapitanem pierwszej z drużyn był Michał Kubiak, a oprócz niego w zespole tym zagrali: Tomasz Fornal, Karol Kłos, Dawid Konarski, Marcin Komenda, Bartosz Kwolek, Grzegorz Łomacz, Maciej Muzaj, Piotr Nowakowski i Paweł Zatorski. Kapitanem drugiego z zespołów, w którym zagrali Bartosz Bednorz, Norbert Huber, Bartosz Kurek, Wilfredo Leon, Jan Nowakowski, Artur Szalpuk, Aleksander Śliwka i Damian Wojtaszek był z kolei Fabian Drzyzga. Spotkanie pomiędzy biało-czerwonymi rozegrano na dystansie trzech setów. Mecz 2:1 wygrał "Team Michał", który po przegranym do 22 pierwszym secie w dwóch kolejnych pokonał rywali do 20 i 22.

Team Michał - Team Fabian 2:1 (22:25, 25:20, 25:22)

Dzień później w zespołach nastąpił zmiany. Zmienili się także kapitanowie i w poniedziałkowe popołudnie zmierzyły się ze sobą "Team Wilfredo" i "Team Karol". Kapitanem pierwszego z zespołów był Wilfredo Leon, a oprócz niego zagrali Tomasz Fornal, Marcin Komenda, Bartosz Kurek, Jan Nowakowski, Piotr Nowakowski i Damian Wojtaszek. Kapitanem drugiego z zespołów, w którym zagrali Fabian Drzyzga, Norbert Huber, Dawid Konarski, Bartosz Kwolek, Grzegorz Łomacz, Maciej Muzaj, Aleksander Śliwka i Paweł Zatorski był natomiast Karol Kłos. Spotkanie, które podobnie jak dzień wcześniej stało na bardzo wysokim poziomie wygrał "Team Karol", który mimo porażki w pierwszym secie do 21, w dwóch kolejnych okazał się lepszy od rywali triumfując do 17 i 23.

Team Karol - Team Wilfredo 2:1 (21:25, 25:17, 25:23)

Przed biało-czerwonymi sezon klubowy. Podopieczni Vitala Heynena ponownie spotkają się ze sobą w maju przyszłego roku, kiedy to rozpoczną przygotowania do Ligi Narodów oraz najważniejszej imprezy jaką będą przełożone właśnie na przyszły roku Igrzyska Olimpijskie w Tokio, gdzie biało-czerwoni walczyć będą o medal.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].