Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Efektowne rozpoczęcie sezonu rezerw Górnika

Drugi zespół Górnika Zabrze pokonał Wartę Gorzów Wielkopolski 5:1.

Efektowne rozpoczęcie sezonu rezerw Górnika

Bohaterem spotkania był Dominik Skiba, który w zaledwie 39 minut skompletował hat-tricka. Strzelanie rozpoczął już na początku meczu, gdy wykorzystał rzut karny - podyktowany za faul na nim. Goście po kilkunastu minutach wyrównali. Bezpośrednio z rzutu wolnego uderzył Paweł Posmyk. Końcówka pierwszej części należała jednak do Skiby, dzięki któremu śląski zespół prowadził 3:1.

W drugiej połowie "dwójka" Górnika również szybko strzeliła gola, a na listę strzelców wpisał się - uderzeniem z ostrego kąta - Marko Zawada. Tuż przed końcem wynik ustalił Bartłomiej Korbecki.

Na uwagę zasługuje fakt, że zabrzanie wystawili bardzo młody zespół. Najstarszy w wyjściowej "11" był... 22-letni Ishmael Baidoo. W następnej kolejce Górnik II zagra na wyjeździe z MKS-em Kluczbork.

Górnik II Zabrze - Warta Gorzów Wielkopolski 5:1 (3:1)

Bramki: Skiba 5. (k), 34., 39., Zawada 49., Korbecki 88. - Posmyk 18.

Górnik II: Neugebauer – Kotko, Surowiec, Wingralek, Flak (77. Dziedzic), Skiba (84. Banaczek), Zawada, Pranica (77. Zielonka), Baidoo (68. Korbecki), Szymański, Pawlak (84. Martuszewski)

Warta: Kosiorek – Wiejkuć, Grudziński (52. Stawikowski), Siwiński, Gołdyn, Ławniczak, Posmyk, Kasprzak (84. Szulc), Błajewski (70. Ł. Zakrzewski), Zakrzewski (52. Szałas), Ufir (52. Poniedziałek).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].