Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Trenerzy Jerzy Halfar i Piotr Hauder ocenili mecz Borucina z Gorzycami

Trenerzy KS Naprzód Borucin i KS Czarni Gorzyce ocenili niedzielny mecz 1. kolejki raciborskiej klasy okręgowej. Naprzód Borucin po fenomenalnej drugiej połowie zdeklasował Czarnych Gorzyce 8:0.

Trenerzy Jerzy Halfar i Piotr Hauder ocenili mecz Borucina z Gorzycami
Piotr Hauder (z lewej) i Jerzy Halfar

Jerzy Halfar, trener KS Naprzód Borucin: Słowa uznania dla chłopaków, w szczególności za wynik z drużyną Gorzyc. Pierwszy mecz ligowy po tylu miesiącach przerwy był wielką niewiadomą. W sparingach nasza gra wyglądała równie dobrze, choć tydzień przed ligą bez kilku zawodników Radziejów sprowadził nas na ziemię. I dobrze. Dziś goście mogli wyjść na prowadzenie, ale uratował nas słupek. Do przerwy jednak dzięki niesamowitemu w tym meczu Piotrkowi Cerkowniakowi zadaliśmy dwa ciosy, które dodały nam skrzydeł. Mamy ciekawy zespół, ekipa odmłodzona i na treningach zaangażowanie chłopaków może cieszyć. Cieszę się z 3 punktów i 70 minut, które w pamięci piłkarzy i kibiców Gorzyc pozostaną na zawsze. Patrząc na kadrę gości to jest to zespół, który w zeszłym sezonie zawiódł, a dziś rozczarował. Jestem dumny z postawy mojego zespołu, o podobny wyczyn z takim rywalem będzie ciężko. Uważam, że ekipa Gorzyc będzie wysoko. My się skupiamy na tym co przed nami i chcemy się cieszyć z każdego meczu po tak długiej przerwie. Jak widać potencjał Borucina jest ogromny, z drugiej strony nie ma żadnego ciśnienia. Wygraną osobiście dedykuję Mateuszowi - wrócisz silniejszy!


Piotr Hauder, trener KS Czarni Gorzyce: Myślę, że cała drużyna szybko powinna się zastanowić dlaczego do 20 minuty potrafiliśmy neutralizować ofensywę przeciwnika, do tego stworzyć dwie sytuacje, a co się stało po 20 minucie. Moim zdaniem przestaliśmy realizować plan na to spotkanie i zaczęliśmy grać każdy swój mecz. Trzeba jak najszybciej wyciągnąć wnioski i wygrać następny mecz.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].