Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Unia Racibórz efektownie rozbiła lidera

Unia Racibórz pokonała Naprzód Borucin 4:1.

Unia Racibórz efektownie rozbiła lidera
Fot. Trzirogielwer

Gospodarze świetnie rozpoczęli spotkanie, bo już w pierwszej minucie wynik otworzył Patryk Moneta. Taki rezultat utrzymał się aż do drugiej połowy. W niej na 2:0 podwyższył - uderzeniem głową - Marcin Ośliźlok. Po 10 minutach kontaktowe trafienie dla Naprzodu Borucin zanotował Piotr Cerkowniak. Gospodarze nie dali sobie odebrać punktów - Ośliźlok wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem i zdobył swoją drugą bramkę. Tuż przed końcem meczu samobójcze trafienie zanotował Dawid Piksa, ustalając wynik na 4:1 dla Unii.

Dla Unii to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Naprzód, który po pierwszej kolejce był liderem klasy okręgowej Racibórz, zanotował pierwszą porażkę. Oba zespoły mają po dwóch spotkaniach po trzy punkty. Warto nadmienić, że podczas meczu zbierano pieniądze na leczenie byłego zawodnika Naprzodu, Arkadiusza Górszczyka, który choruje na stwardnienie rozsiane boczne.

Unia Racibórz - Naprzód Borucin 4:1 (1:0)

Bramki: Moneta 1., Ośliźlok 56., 76., Piksa 90. (s) - Cerkowniak 66.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~kibicunii (37.30. * .100) 08.08.2020 22:57

Wynik sprawa drugorzędna. Brawa dla kibiców Borucina i Unii bo akcja wsparcia dla Arka chyba się udała! Jak widać da się w kulturalny sposób kibicować, a przy okazji zrobić coś dobrego.

~Kibiccc (89.151. * .45) 08.08.2020 20:12

Unia super oby tak dalej. Dzięki za zaangażowanie