Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Trener ROW-u z czerwoną kartką. Druga porażka "dwójki" Górnika

ROW 1964 Rybnik zremisował z Foto-Higieną Gać 1:1, a rezerwy Górnika Zabrze przegrały z Piastem Żmigród 1:3 w trzeciej kolejce III grupy III ligi.

Trener ROW-u z czerwoną kartką. Druga porażka "dwójki" Górnika

Rybniczanie dobrze zaczęli, bo już w siódmej minucie objęli prowadzenie po samobójczym trafieniu Andrzeja Korytka. Prowadzenia nie udało się dowieźć do końca pierwszej połowy . Tuż przed przerwą, w doliczonym czasie gry, wyrównał pięknym uderzeniem Michał Przybylski. Pod koniec pojedynku ROW zdobył bramkę, którą sędzia nie uznał. Chwilę później czerwoną kartką został ukarany trener Roland Buchała.

W meczu rezerw Górnika Zabrze z Piastem Żmigród do przerwy też był remis, ale bezbramkowy. Strzelano za to w drugiej połowie, którą lepiej rozegrali goście. Po trzech bramkach zabrzanie zdołali odpowiedzieć tylko jednym trafieniem, ale za to efektownym. Z rzutu wolnego na listę strzelców wpisał się Ishmael Baidoo.

W tabeli ROW zajmuje czwarte miejsce z pięcioma punktami po trzech meczach. Zabrzanie przegrali drugie spotkanie z rzędu i zajmują 11. pozycję z trzema "oczkami".

Górnik II Zabrze - Piast Żmigród 1:3 (0:0)

Bramki: Baidoo 79. - Stanclik 59., Sołtyński 62., Sosna 72.

Górnik II: Szymajda - Surowiec, Wingralek (56. Martuszewski) , Flak (83. Zielonka), Kotko, Matras, Pawlak (66. Kobylarczyk) , Korbecki (66. Grudziński), Baidoo, Zawada (56. Szymański), Skiba.

ROW 1964 Rybnik - Foto-Higiena Błyskawica Gać 1:1 (1:1)

Bramki: Korytek 7. (s) - Przybylski 45.

ROW: Paszek - Janik, Jary Pacholski, Krotofil - Niedźwiedzki (68. Warmiński), Baranskyi (66. Vasil), Spratek, Kuczera (61. Piejak), Wodecki - Krakowczyk.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].