Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Niemoc ROW-u i rezerw Górnika

ROW 1964 Rybnik przegrał u siebie ze Stalą Brzeg 0:2, a drugi zespół Górnika Zabrze uległ 0:3 Ślęzie Wrocław.

Niemoc ROW-u i rezerw Górnika

Pierwszy cios ROW otrzymał już po kilkunastu minutach gry. Dobrze dysponowani goście swoje prowadzenie podwyższyli w pierwszym kwadransie gry po przerwie. Stal nie pozwalała na dużo gospodarzom i odniosła zasłużoną wygraną. Pierwszą na wyjeździe od ponad roku.

Drugi zespół Górnika Zabrze sprawiał dobre wrażenie na początku spotkania ze Ślęzą Wrocław, ale po zaledwie 23 minutach goście grali już w 10. Czerwoną kartką został ukarany Jakub Kotko, który faulował wychodzącego na czystą pozycję rywala. Gospodarze wykorzystali przewagę i bez najmniejszego problemu pokonali zabrzan.

ROW zajmuje siódme miejsce z pięcioma punktami na koncie. Zabrzanie przegrali trzeci mecz z rzędu i z trzema "oczkami" plasują się na 12. pozycji. Większość drużyn za "Trójkolorowymi" ma jednak znacznie mniej rozegranych spotkań.

ROW 1964 Rybnik - Stal Brzeg 0:2 (0:1)

Bramki: Niemczyk 14., Sypek 55.

ROW: Paszek - Janik, Jary, Pacholski, Krotofil, Warmiński (46. Niedźwiedzki), Spratek, Wodecki, Kuczera (82. Kuzior), Vasil (62. Piejak), Krakowczyk (46. Baranskyi).

Ślęza Wrocław - Górnik II Zabrze 3:0 (1:0)

Bramki: Kluzek 44., Guilherme 61., Szydziak 69.

Górnik: Szymajda - Martuszewski (57. Winglarek), Szymański (57. Skiba), Surowiec, Fak - Kobylarczyk (46. Dziedzic), Matras, Zawada (68. Zielonka), Pawlak (57. Kowalik), Kotko - Korbecki.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].