Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Komentarze po meczu Naprzód Borucin - KS 1905 Krzanowice. "Poszliśmy po żeberka"

Zobacz co po meczu V kolejki raciborskiej klasy okręgowej pomiędzy Naprzodem Borucin, a KS 1905 Krzanowice powiedzieli trenerzy: Tomasz Makarski i Jerzy Halfar.

Komentarze po meczu Naprzód Borucin - KS 1905 Krzanowice. "Poszliśmy po żeberka"
Tomasz Makarski (z lewej) i Jerzy Halfar

Tomasz Makarski, trener KS 1905 Krzanowice: Jest to na pewno spore zaskoczenie. Nie spodziewałem się takiego wyniku. Chcieliśmy się przeciwstawić Borucinowi, bo jest to jeden z kandydatów do zajęcia czołowych lokat w tej grupie. Zwycięstwo z Nędzą podbudowało moich chłopaków, zagrali konsekwentnie do bólu. My mieliśmy trochę szczęścia, Borucin miał gorszy dzień i skończyło się naszą wygraną. Kluczowy moment to bramka na 3:0, przy dwubramkowym prowadzeniu nie mogliśmy być jeszcze pewni wygranej. Po trzeciej bramce lekko się uspokoiłem i zaczynałem w pełni wierzyć, że ten mecz wygramy. Najbardziej jestem zadowolony z postawy Sebastiana Herbera, który często robił prezenty rywalom, a w meczu z Borucinem zagrał pewnie w obronie. Chłopcy pewnie byli też zmotywowani przez żeberka, które nam obiecał prezes. Można powiedzieć, że poszliśmy po żeberka nazywając to humorystycznie.

Jerzy Halfar, trener Naprzodu Borucin: Mecze derbowe rządzą się swoimi prawami. Krzanowice były bardziej zdeterminowane i po zawodnikach gości widać było tą energię i wiarę, że w tym meczu może nastąpić przełamanie. Dwa karne w pierwszej połowie to były jedyne strzały na bramkę drużyny przyjezdnej. Niestety, ale mój zespół zawiódł na całej linii. Każdy zawodnik zdaje sobie sprawę, że zagraliśmy poniżej oczekiwań. Mecz ten w Krzanowicach zapamiętają na długo - gratuluję sąsiadom z Krzanowic. Teraz trzeba szybko zapomnieć o tym meczu i powalczyć w każdym następnym. Runda będzie ciekawa do samego końca.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].