środa, 25 listopada 2020

imieniny: Erazma, Katarzyny, Beaty

RSS

Epidemia na Śląsku:

"Różal" trenował zawodników Klubu Sztuk Walki "SANDA" w Wodzisławiu [WIDEO, ZDJĘCIA]

29.08.2020 11:07 | 0 komentarzy | ska

Zawodnicy i adwpci sztuk walki z Wodzisławia, Radlina, Raciborza i Jastrzębia przyjechali do hali sportowej przy boisku w Zawadzie, aby wziąć udział w kameralnym seminarium sportowym z Marcinem "Różalem" Różalskim, dwukrotnym Mistrzem Świata w K1. 

"Różal" trenował zawodników Klubu Sztuk Walki "SANDA" w Wodzisławiu [WIDEO, ZDJĘCIA]
Marcin "Różal" Różalski przyjechał do Wodzisławia Śląskiego, aby podzielić się swoją wiedzą z miejscowymi adeptami sztuk walki. fot. Szymon Kamczyk
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

"Różal" trenował zawodników Klubu Sztuk Walki "SANDA" w Wodzisławiu [WIDEO, ZDJĘCIA]

Pomysł zaproszenia mistrza na trening do Klubu Sztuk Walki "Sanda" zrodził się podczas jednej z gali walk zawodowych, w którą zaangażowani byli Marcin Różalski, Bartosz Kamczyk - trener wodzisławskiego Klubu Sztuk Walki Sanda oraz Mirosław Barszowski, związany niegdyś z Klubem Sztuk Walki "Tao". - Środowisko prawdziwych zawodników sztuk walki jest wąskie, dlatego wszyscy się znają i wymieniają się wiedzą oraz doświadczeniami - mówi Marcin "Różal" Różalski

- Na co dzień trenujemy boks chiński sanda (sportową odmianę wushu - red.), dlatego założeniem dzisiejszego spotkania było zdobycie innego spojrzenia na sztuki walki i nabranie nowych doświadczeń dla adeptów - wyjaśnia Bartosz Kamczyk, instruktor i założyciel Klubu Sztuk Walki "Sanda". 

- Poziom zawodników jest zróżnicowany, a chciałbym, aby każdy skorzystał na tym treningi i także liznął rzeczy, które będą nowe - podkreślił przed treningiem Marcin "Różal" Różalski.