Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Po cztery bramki w meczach ROW-u i rezerw Górnika

W spotkaniach ROW-u 1964 Rybnik z Gwarkiem Tarnowskie Góry i Polonii Bytom z Górnikiem II Zabrze padły remisy 2:2.

Po cztery bramki w meczach ROW-u i rezerw Górnika

Po pierwszej połowie nic nie zapowiadało, by mecz ROW-u 1964 Rybnik z Gwarkiem Tarnowskie Góry miał się zakończyć stratą punktów. Po dwóch szybkich bramkach Jakuba Kuczery i Marcina Wodeckiego ROW prowadził 2:0. Taki rezultat utrzymywał się aż do 86. minuty. Najpierw kontaktowe trafienie dla gości zanotował Sebastian Pączko, a przed końcem z rzutu karnego wyrównał Kamil Bętkowski. Tuż przed przerwą zmieniony zostać musiał bramkarz rybniczan, Kewin Paszek.

Sporo emocji - i taki sam wynik - było w spotkaniu Polonii Bytom z Górnikiem II Zabrze. Gospodarze dwukrotnie obejmowali prowadzenie, ale za każdym razem goście doprowadzali do wyrównania. Dwie bramki dla zabrzan dobył Ishmael Baidoo, który na boisku pojawił się dopiero po przerwie.

ROW zajmuje ósme miejsce w tabeli z sześcioma punktami na koncie. Rezerwy Górnika są na 13. pozycji z czterema "oczkami".

ROW 1964 Rybnik - Gwarek Tarnowskie Góry 2:2 (2:0)

Bramki: Kuczera 6., Wodecki 12. -  Pączko 86., Bętkowski. 90 (k)

ROW: Paszek (45. Jona) - Janik, Polok, Jary, Krotofil - Wodecki (84. Folmert), Niedźwiedzki (84. Kukuła), Spratek, Baranskiy - Kuczera (66. Piejak), Krakowczyk (66. Vasil).

Polonia Bytom - Górnik II Zabrze 2:2 (1:0)

Bramki: Żak 11., Pośpiech 65. - Baidoo 54., 70.

Górnik: Neugebauer - Surowiec, Wingralek, Rostkowski, Pranica - Flak, Zawada, Pawlak, Baranowicz, Szkudlarek - Skiba (46. Baidoo).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].