Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jaszek liderem. Kamczyk wraca do strzelania

Dżesika Jaszek od początku sezonu prezentuje bardzo dobrą formę w Ekstralidze Kobiet. Piłkarka z Cyprzanowa jest aktualnie liderką w klasyfikacji strzelczyń. 

Jaszek liderem. Kamczyk wraca do strzelania

Jaszek ma na koncie sześć goli. Szóste trafienie dołożyła w hicie Ekstraligi przeciw Medykowi Konin. Jej Czarni Sosnowiec wygrali na wyjeździe 2:1, a Jaszek strzeliła pierwszą bramkę w meczu. Po pięciu kolejkach jej drużyna jest liderem tabeli z kompletem zwycięstw.

Do formy wraca też Ewelina Kamczyk z Krzyżanowic, która zdobywała tytuł królowej strzelczyń w ostatnich czterech sezonach. Kamczyk strzeliła hat-tricka w wygranym przez jej Górnik Łęczna 4:0 meczu z APLG Gdańsk. Superstrzelczyni ma na koncie cztery gole. 

W następnej kolejce Jaszek będzie mogła poprawić swój dorobek strzelecki w meczu z ROW-em Rybnik, a Kamczyk i jej Górnik podejmie u siebie GKS Katowice.

  • 6 goli: Dżesika Jaszek (Czarni Sosnowiec), Paulina Filipczak (UKS SMS Łódź).
  • 4 gole: Ewelina Kamczyk (Górnik Łęczna), Alice Ogebe (KKP Bydgoszcz).
  • 3 gole: Klaudia Fabová (Medyk Konin), Nikola Karczewska (Górnik Łęczna), Dominika Kopińska (Medyk Konin), Anna Rędzia (UKS SMS Łódź).
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].