Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jaszek powołana do kadry. Zaskakujący brak Kamczyk

Selekcjoner reprezentacji Polski kobiet Miłosz Stępiński ogłosił kadrę zawodniczek powołanych na mecze eliminacji mistrzostw Europy z Czechami, które odbędą się w Chomutowie 18 września i Bielsku-Białej 22 września. 

Jaszek powołana do kadry. Zaskakujący brak Kamczyk

Na liście powołanych znalazła się będąca ostatnio w dobrej formie Dżesika Jaszek - liderka klasyfikacji strzelczyń Ekstraligi. Zabrakło natomiast powołania dla Eweliny Kamczyk, która do tej pory była regularnie powoływana do reprezentacji. Zawodniczka nie kryje zaskoczenia, ale jednocześnie dodała, że będzie nadal ciężko pracować, by znów znaleźć się w drużynie narodowej. 

Poza Jaszek w kadrze znalazły się byłe piłkarki Unii Racibórz: Agata Tarczyńska, Gabriela Grzywińska, Natalia Chudzik i Agnieszka Winczo.

Kadra:

Bramkarki: Katarzyna Kiedrzynek (VfL Wolfsburg), Karolina Klabis (AZS UJ Kraków), Anna Szymańska (Czarni Sosnowiec).

Obrończynie: Natalia Chudzik (Medyk Konin), Paulina Dudek (Paris Saint-Germain FC), Małgorzata Grec (Górnik Łęczna), Małgorzata Mesjasz (1.FFC Turbine Potsdam 71), Anna Rędzia (UKS SMS Łódź), Aleksandra Rompa (Klepp Elite), Jolanta Siwińska (Górnik Łęczna), Martyna Wiankowska (Czarni Sosnowiec).

Pomocniczki: Adriana Achcińska (UKS SMS Łódź), Patrycja Balcerzak (SC Sand), Dominika Grabowska (FC Fleury 91), Gabriela Grzywińska (Medyk Konin), Paulina Filipczak (UKS SMS Łódź), Sylwia Matysik (TSV Bayer 04 Leverkusen), Kasandra Parczewska (GKS Katowice), Agata Tarczyńska (SV Werder Bremen 1899), Weronika Zawistowska (Czarni Sosnowiec).

Napastniczki: Dżesika Jaszek (Czarni Sosnowiec), Nikola Karczewska (Górnik Łęczna), Agnieszka Winczo (SV Meppen 1912).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].