Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Gaszowice zrewanżowały się Czernicy w rezerwach [ZDJĘCIA]

Dzień po derbowym meczu Czernicy z Gaszowicami (1:0) w okręgówce, doszło do rewanżu w C klasie. Rezerwy obu klubów spotkały się na boisku w Łukowie Śląskim. Tym razem lepszy okazał się Dąb.

Gaszowice zrewanżowały się Czernicy w rezerwach [ZDJĘCIA]
fot. Łukasz Kozik

Przez ponad pół godziny nie padły bramki, mimo że okazje ku temu były zarówno po jednej, jak i drugiej stronie boiska. W 33. i 35. minucie gospodarze ułożyli sobie jednak mecz dwoma golami Artura Sapka i Dawida Wojaczka. Trzeciego dołożył w doliczonym czasie gry pierwszej połowy Krzysztof Mielimonka wykorzystując rzut karny za faul na Sapku. Jeśli goście z Czernicy mieli jakieś nadzieje na korzystny rezultat, to stracili je w 62. minucie, kiedy to Sapek zdobył dla miejscowych czwartego gola. Pięć minut później Łukasz Gembalczyk zdobył honorową bramkę dla Zameczku, ale ostatnie słowo należało do Dębu - w 85. minucie Marian Otlik ustalił wynik spotkania na 5:1.

GKS Dąb II Gaszowice - LKS Zameczek II Czernica II 5:1 (3:0)

  • 1:0 - Artur Sapek (33.)
  • 2:0 - Dawid Wojaczek (35.)
  • 3:0 - Krzysztof Mielimonka (45+2. karny)
  • 4:0 - Artur Sapek (62.)
  • 4:1 - Łukasz Gembalczyk (67.)
  • 5:1 - Marian Otlik (85.)

Gaszowice II: Bogusław Porwoł - Jakub Gorus (46. Szymon Szczyrba), Tomasz Mentelski (46. Daniel Staniek), Krzysztof Polczyk, Przemysław Sznajder (65. Krzysztof Gwoźdź) - Krzysztof Mielimonka, Jakub Szendera (70. Marian Otlik), Piotr Zając, Artur Sapek (80. Tomasz Mazurek) - Krzysztof Tomaszewski (70. Łukasz Gwoźdź), Dawid Wojaczek.

Czernica II: Robert Zdrzałek - Jakub Pojda, Marek Weczerek, Marek Kolarczyk (80. Piotr Miłek), Sebastian Szweda (60. Adrian Garbas) - Przemysław Warło (85. Mateusz Kosteczko), Radosław Olszyna - Łukasz Gembalczyk, Patryk Łanoszka, Kamil Majer (60. Kacper Kałusek) - Wojciech Holona

Żółte kartki: Polczyk, Sznajder, Tomaszewski - Majer, Kolarczyk.


Łukasz Kozik

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].