Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
GKS Dąb Gaszowice w IV lidze! [ZDJĘCIA] 

Po raz pierwszy w historii klubu, zespół z Gaszowic zagra na szczeblu czwartoligowym.

Rezerwy Dębu Gaszowice w A klasie! Pierwszy raz w historii [ZDJĘCIA] 

Zwycięstwem 4:2 z Górkami Śląskim, GKS Dąb Gaszowice II grający mecze w Łukowie Śląskim przypieczętował awans do raciborskiej A klasy.

Piotr Riabowski i Piotr Hauder skomentowali mecz Dębu Gaszowice z Czarnymi Gorzyce 

Czarni Gorzyce przejechali jak walec po Dębie Gaszowice i odpowiedzieli za przegraną z pierwszego meczu (3:4). Ekipa z Gorzyc wygrała 9:1. Zobacz co po meczu powiedzieli szkoleniowcy - Dębu Gaszowice - Piotr Riabowski i Czarnych Gorzyce - Piotr Hauder. 

Gaszowice zrewanżowały się Czernicy w rezerwach [ZDJĘCIA]  

Dzień po derbowym meczu Czernicy z Gaszowicami (1:0) w okręgówce, doszło do rewanżu w C klasie. Rezerwy obu klubów spotkały się na boisku w Łukowie Śląskim. Tym razem lepszy okazał się Dąb.

GKS Dąb Gaszowice w IV lidze! [ZDJĘCIA]  

Po raz pierwszy w historii klubu, zespół z Gaszowic zagra na szczeblu czwartoligowym.

Rezerwy Dębu Gaszowice w A klasie! Pierwszy raz w historii [ZDJĘCIA]  

Zwycięstwem 4:2 z Górkami Śląskim, GKS Dąb Gaszowice II grający mecze w Łukowie Śląskim przypieczętował awans do raciborskiej A klasy.

Rezerwy Gaszowic zremisowały w hicie z Rudą Kozielską [ZDJĘCIA]  

Ciasno robi się w czołówce tabeli raciborskiej B klasy (grupa 2). Siedem drużyn jest czynnie zainteresowanych awansem.

Rezerwy Gaszowic rozbiły Siedliska [wideo]   

Mecz Dąb Gaszowice II - Płomień Siedliska był ostatnim akcentem sezonu ligowego w rundzie jesiennej w rozgrywkach podokręgu Racibórz.