Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rezerwy Górnika z kompletem punktów. Wysoka przegrana ROW-u

Trzecioligowe rezerwy Górnika Zabrze wygrały na wyjeździe z Rekordem Bielsko-Biała 3:2. Rybnicki ROW przegrał przed własną publicznością 1:4 z GKS-em Pniówek Pawłowice.

Rezerwy Górnika z kompletem punktów. Wysoka przegrana ROW-u

W meczu 8. kolejce III ligi mężczyzn druga drużyna Górnika Zabrze na prowadzenie wyszła w 28. minucie po trafieniu Kamila Surowca. Trzy minuty później Bartłomiej Korbecki podwyższył wynik spotkania. Przed przerwą gospodarze z Bielska-Białej zdobyli kontaktowego gola. Po zmianie stron drugi raz na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Korbecki. Gospodarze zdobyli jeszcze jedną bramkę, ale to przyjezdni cieszyli się ze zdobycia kompletu punktów.

Drugi raz z rzędu zespół ROW-u Rybnik zakończył mecz bez punktów na koncie. Przed własną publicznością rybniczanie przegrali 1:4 z GKS-em Pniówek Pawłowice. Przed przerwą Kewin Paszek dwa razy wyciągał piłkę z siatki. Po przerwie przyjezdni dwukrotnie trafiali do bramki ROW-u. Honorowego gola rybniczanie zdobyli w doliczonym czasie gry, a na listę strzelców wpisał się Kamil Spratek.

W następnej kolejce Górnik II Zabrze podejmować będzie na własnym boisku zajmującą ostatnie miejsce w tabeli Polonię Nysa. ROW Rybnik zmierzy się na wyjeździe z LKS-em Goczałkowice. Oba spotkania rozegrane zostaną 19 września o godzinie 16.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].