Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Aż 34 gole w trzech meczach rybnickiego Pucharu Polski

W III rundzie okręgowego Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Rybnik padły aż 34 bramki z czego ponad połowa w Gołkowicach, gdzie Decor Bełk rozbił miejscowego rywala 17:1. W pozostałych meczach awanse Odry Wodzisław Śląski i Odry Centrum Wodzisław Śląski. 

Aż 34 gole w trzech meczach rybnickiego Pucharu Polski

Choć najwięcej goli padło w Gołkowicach to jednak największą niespodzianką jest wysoka wygrana wicelidera z liderem IV ligi - Odry z Unią Książenice. Drużyna Adama Burka wysoko pokonała świetnie spisującą się Unię 7:1. Dużo goli nastrzelała także Odra Centrum, która pokonała jednak niżej notowanego rywala z Chwałowic 6:2. Najłatwiejszą przeprawę jak się okazało miał Decor Bełk, który wygrał 17:1 z Gołkowicami. Mecz Radziejowa-Popielowa z ROW-em Rybnik został przełożony.

Puchar Polski (Podokręg Rybnik)

Wyniki meczów ćwierćfinałowych (07.10.2020)

  • Gołkowice – Decor Bełk 1:17 (0:8)
  • Odra Wodzisław Śląski – Unia Książenice 7:1 (3:0)
  • Pierwszy Chwałowice – Odra Centrum Wodzisław Śląski 2:6 (2:4)
  • Radziejów-Popielów – ROW Rybnik (mecz przełożony na 13.10.2020, wt 15:30)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].