Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Mszana wygrała na wyjeździe z Radziejowem [ZDJĘCIA] 

Do przerwy gospodarze sobotniego meczu, MKS Radziejów-Popielów przegrywali ze Startem Mszana 1:2. Po przerwie Mszana strzeliła trzeciego gola.

Mszana wygrała na wyjeździe z Radziejowem [ZDJĘCIA]  

Do przerwy gospodarze sobotniego meczu, MKS Radziejów-Popielów przegrywali ze Startem Mszana 1:2. Po przerwie Mszana strzeliła trzeciego gola.

MKS 32 Radziejów postraszył faworyta z Borucina [WIDEO]  

MKS 32 Radziejów przegrał mecz ligi okręgowej (grupa spadkowa) z Naprzodem Borucin. Goście zwycięską bramkę zdobyli w ostatniej minucie spotkania.

LKS Zameczek Czernica blisko utrzymania [ZDJĘCIA]   

MKS 32 Radziejów-Popielów nadal nie zdobył punktu w tym roku. W sobotę był tego bliski w starciu u siebie z Zameczkiem Czernica, ale w końcówce spotkania przyjezdni zdobyli gola na wagę zwycięstwa.

Zwycięstwo Nędzy z Radziejowem [ZDJĘCIA]  

Sobotnie spotkanie klasy okręgowej przy ulicy Sportowej w Nędzy zakończyło się zwycięstwem gospodarzy. LKS 1908 Nędza pokonał trzema bramkami MKS 32 Radziejów-Popielów. Nędza aktualnie plasuje się na trzecim miejscu w tabeli spadkowej, a Radziejów zajmuje przedostatnie miejsce.

Krzanowice wygrały z MKS-em Radziejów-Popielów. Hat-trick Piotra Świętego [ZDJĘCIA]  

Zespół z Krzanowic udanie rozpoczął rundę wiosenną. W trzech spotkaniach rozegranych w tym roku KS 1905 Krzanowice zapisał na swoim koncie 9 punktów. W sobotę drużyna prowadzona przez Trenera Tomasza Makarskiego wygrała 4:1 z  MKS 32 Radziejów-Popielów, a hat-tricka dla swojej drużyny ustrzelił Piotr Święty.

Terminarz grupy spadkowej rybnicko-raciborskiej klasy okręgowej 

Początek rozgrywek z udziałem przegranych dwunastu drużyn rundy jesiennej zaplanowany jest na 20 marca. Podokręg Rybnik, który w tym sezonie odpowiada za rozgrywki opublikował terminarz.

Kto bliżej spadku, a kto utrzymania? Symulacja grupy spadkowej okręgówki [AKTUALIZACJA, 22.11, 22.30] 

Jeszcze nie wszystkie mecze zostały rozegrane, ale już wiemy kto zakończył rywalizację w grupie mistrzowskiej, a kto w grupie spadkowej w klasach okręgowych raciborskich i rybnickich. 

Mecz ROW-u Rybnik odwołany 

Ze względu na intensywne opady deszczu i niezdatne boisko do gry w Radziejowie, mecz ćwierćfinału Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Rybnik pomiędzy MKS 32 Radziejów-Popielów a ROW-em 1964 Rybnik został odwołany.

Aż 34 gole w trzech meczach rybnickiego Pucharu Polski 

W III rundzie okręgowego Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Rybnik padły aż 34 bramki z czego ponad połowa w Gołkowicach, gdzie Decor Bełk rozbił miejscowego rywala 17:1. W pozostałych meczach awanse Odry Wodzisław Śląski i Odry Centrum Wodzisław Śląski. 

Pucharowy hit. Odra zagra z Unią 

Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Rybnik.

Dwucyfrówka w meczu ROW 1964 Rybnik [ZDJĘCIA]  

Trzecioligowy ROW 1964 Rybnik bez najmniejszych problemów awansował do II rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Rybnik. Podopieczni trenera Jacka Trzeciaka wygrali z A klasowym MKS 32 Radziejów 11:0.

Unia Książenice gromi w sparingu 

Unia Książenice wygrała w aż 11:1 z MKS-em 32 Radziejów-Popielów.

W Czernicy znów mnóstwo bramek [ZDJĘCIA]  

Nie tak dawno Zameczek Czernica pokonał Krzanowice 9:6, tym razem ograł rywala 5:3.