Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 24.10.2020

Już jutro na ligowe parkiety wracają siatkarskie zespoły reprezentujące nasz region. Niestety po raz kolejny odbędzie się tylko część zaplanowanych pierwotnie na weekend spotkań. Na parkiecie pojawi się na różnych szczeblach rozgrywkowych tylko pięciu przedstawicieli regionu. Pozostałe mecze z różnych względów zostały przełożone na inny termin. Zapraszamy do zapoznania ze szczegółowym terminarzem spotkań.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 24.10.2020

W rozgrywkach Plus Ligi dość niespodziewanie do gry wracają siatkarze Jastrzębskiego Węgla, którzy rozegrają zaległe spotkanie z Treflem Gdańsk. Spotkanie drugiego z przedstawicieli regionu - wracającej po przymusowej kwarantannie Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle z Cerradem Enea Czarni Radom zostało przełożone na inny termin.

W I Lidze Kobiet o przełamanie po dwóch porażkach z rzędu powalczą gliwickie akademiczki, które podejmą na własnym parkiecie beniaminka z Jawora.

Po raz kolejny w II Lidze swój mecz rozegra tylko rybnicki TS Volley. Trzecie już z rzędu spotkanie Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla zostało przełożone na inny termin.

Tylko dwóch przedstawicieli regionu rozegra swoje mecze w lidze wojewódzkiej. Na parkiecie pojawią się zespoły z Rybnika i Rudzińca. Mecze drużyn z Jastrzębia-Zdroju, Krzanowic, Raciborza i Radlina zostały przełożone na inny termin, natomiast derbowe starcie pomiędzy wodzisławską Zorzą i MUKS-em Sari Żory zaplanowano na 30 października.

Plus Liga (PZPS):

  • Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk (sob. 17:30)

I Liga Kobiet (PZPS):

  • KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice - KS Olimpia Jawor (sob. 17:00)

II Liga (PZPS):

  • TS Volley Rybnik - MKS Andrychów (sob. 17:00)

I Liga Śląska Kobiet (ŚZPS):

  • TKS Ekobet Tychy - UKS Jedynka Rybnik (sob. 17:00)

I Liga Śląska (ŚZPS):

  • UKS Jedynka Jaworzno - KS Rudziniec (sob. 16:00)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].