Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 20-26.11.2020

Już dziś kolejne spotkania rozegrają drużyny reprezentujące nasz region na siatkarskich parkietach. W nadchodzących dniach w rozgrywkach Plus Ligi, I Ligi Kobiet, II Ligi oraz I Ligi Śląskiej Kobiet i Mężczyzn czeka nas aż dwanaście spotkań z ich udziałem. O ligowe punkty powalczą niemal wszyscy nasi ligowcy. Zabraknie tylko zmagających się z wirusem SARS-CoV-2 zawodników Jastrzębskiego Węgla oraz siatkarek MUKS Sari Żory. Prezentujemy harmonogram poszczególnych spotkań.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 20-26.11.2020

Po raz kolejny w Plus Lidze czeka nas tylko jedno spotkania. Wracający po kwarantannie związanej z wirusem SARS-CoV-2 siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmą na własnym parkiecie beniaminka - Stal Nysa. O powrót na zwycięską ścieżkę w I Lidze Kobiet po dwóch z rzędu porażkach powalczą natomiast zawodniczki gliwickiego AZS-u, które w sobotę zmierzą się w Poznaniu z miejscowym Enea Energetykiem. Sporo grania czeka naszych drugoligowców z Rybnika i Jastrzębia-Zdroju. W sobotę zmierzą się oni w Rybniku w derbowym starciu, natomiast w środę i czwartek rozegrają na własnych parkietach zaległe spotkania.

W rozgrywkach I Ligi Śląskiej Kobiet tym razem czekają nas cztery mecze. Już dziś w zaległym meczu JKS SMS Jastrzębie zmierzy się na wyjeździe z UKS Centrum przy Pszczyna. Ponadto w weekend o ligowe punkty powalczą zespoły z Rybnika, Krzanowic i Wodzisławia Śląskiego. Niepokonane w tym sezonie zawodniczki MUKS Sari Żory, które zaplanowane na ten weekend spotkanie rozegrały awansem w ubiegłym tygodniu będą tym razem pauzować.

W I Lidze Śląskiej czekają nas natomiast trzy spotkania. Dzisiejszego wieczora w derbach niepokonany lider z Rudzińca zmierzy się z walczącym o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie KS AZS Rafako Racibórz. Dla raciborzan będzie to początek siatkarskiego maratonu, bo wiem jutro w Pyskowicach rozegrają zaległe spotkanie z miejscowym MKSR. O ligowe punkty zagrają także siatkarze SK Górnika Radlin, którzy w Częstochowie zmierzą się z miejscowym Eco-Team AZS Stoelzle II.

Plus Liga (PZPS):

 • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa (sob. 14:45)

I Liga Kobiet (PZPS):

 • Enea Energetyk Poznań - KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice (sob. 17:00)

II Liga (PZPS):

 • TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel (sob. 17:00)
 • TS Volley Rybnik - KS Volley Miasteczko Śląskie (śr. 18:30)
 • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - TKS Tychy (czw. 18:30)

I Liga Śląska Kobiet (ŚZPS):

 • UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - JKS SMS Jastrzębie (pt. 18:00)
 • UKS Jedynka Rybnik - KS Polonia Łaziska Górne (pt. 18:00)
 • VC Victoria MOSiR Cieszyn - GS UKS Krzanowice (sob. 18:00)
 • UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Zorza Wodzisław Śląski (sob. 18:00)

I Liga Śląska (ŚZPS):

 • KS Rudziniec - KS AZS Rafako Racibórz (pt. 19:00)
 • MKSR Pyskowice - KS AZS Rafako Racibórz (sob. 17:00)
 • Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - SK Górnik Radlin (sob. 17:00)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].