Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 27.11/02.12.2020

Czas na kolejną dawkę siatkarskich emocji. Od dziś do środy czeka nas zespoły z regionu w rozgrywkach Plus Ligi, I Ligi Kobiet, II Ligi i lig wojewódzkich powalczą o ligowe punkty w trzynastu spotkaniach. Prezentujemy harmonogram poszczególnych spotkań.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 27.11/02.12.2020

Już jutro o dziesiąte zwycięstwo w sezonie powalczą siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, którzy zmierzą sie na wyjeździe z MKS-em Będzin. W środę ligowe spotkania mieli natomiast zawodnicy Jastrzębskiego Węgla, jednak ich spotkanie z Verva Warszawa Orlen Paliwa z uwagi na krótki okres treningów "pomarańczowych" po kwarantannie spowodowanej pozytywnymi wynikami na obecność wirusa SARS-CoV-2 zostało przełożony na inny termin

O przełamanie w I Lidze Kobiet powalczą gliwickie Akademiczki, które na własnym parkiecie podejmować będą beniaminka - MKS San-Pajda Jarosław. W II Lidze czekają nas aż cztery spotkania. Trzy z nim rozegrają siatkarze Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla. W czwartym o ligowe punkty powalczą zawodnicy rybnickiego Volleya.

W rozgrywkach wojewódzkich o ligowe punkty nasze zespoły walczyć będą w siedmiu meczach. Dwa z nich, które rozegrane zostaną w I Lidze Kobiet to spotkania derbowe.

Plus Liga (PZPS):

 • MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (sob. 20:30)

I Liga Kobiet (PZPS):

 • KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice - MKS San-Pajda Jarosław (sob. 17:00)

II Liga (PZPS):

 • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - KS Volley Miasteczko Śląskie (sob. 15:00)
 • Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - TS Volley Rybnik (sob. 16:00)
 • NKS Start Namysłów - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel (ndz. 18:00)
 • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa (śr. 19:00)

I Liga Śląska Kobiet (ŚZPS):

 • Akademia Siatkówki SPS Panki - UKS Jedynka Rybnik (pt. 18:00)
 • MKS Zorza Wodzisław Sląski - GS UKS Krzanowice (sob. 18:00)
 • MUKS Sari Żory - JKS SMS Jastrzębie (sob. 14:00)
 • GS UKS Krzanowice - BKS Stal Bielsko-Biała (ndz. 12:00)

I Liga Śląska (ŚZPS):

 • SK Górnik Radlin - MKSR Pyskowice (pt. 19:30)
 • UKS Trójka Mikołów - KS Rudziniec (sob. 17:00)
 • KS AZS Rafako Racibórz - UKS Jedynka Jaworzno (sob. 15:00)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].