Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Raciborski piłkarz zadebiutował w czeskiej ekstraklasie

Nataniel Wybraniec, wychowanek Ikara Racibórz zadebiutował w czeskiej ekstraklasie w zespole z Opawy.

Raciborski piłkarz zadebiutował w czeskiej ekstraklasie
fot. Slezsky FC Opawa. Nataniel Wybraniec piąty od lewej w górnym rzędzie

Niespełna 20-letni pomocnik wszedł na boisko w 86. minucie meczu Slezskiego FC Opawa przeciwko Banikowi Ostrawa zmieniając Lukasa Holika. Spotkanie wygrał Banik 2:1, strzelając gola w ostatniej minucie meczu.

W meczu zabrakło byłego zawodnika Odry Wodzisław, Bartosza Pikula, który jest kontuzjowany.

Nataniel Wybraniec to zawodnik urodzony w Raciborzu. Wychowanek Ikara Racibórz, następnie grał w juniorach Unii Racibórz i Odry Centrum Wodzisław Śląski. W końcu trafił do czwartoligowego Piasta Żerniki (klub z Wrocławia). Od tego sezonu jest piłkarzem Slezskiego FC Opawa. 

Opawa po 10. kolejkach czeskiej ekstraklasy zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 5 punktów.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~PG (37.7. * .44) 07.12.2020 23:45

Jak to mówią zawiść.

~PG (37.7. * .44) 07.12.2020 23:44

Ciekawe co Ty byś pokazał na murawie (ps. Od momentu gdy przestał grać w Unii minęło sporo czasu) no i są jednak fachowcy od precyzowania umiejętności danego piłkarza.

~KibicUnii (37.248. * .32) 05.12.2020 23:31

Chłop przesłaby. Podejrzewam, że w unii by nawet nie grał w pierwszym składzie.