Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Terminarz grupy spadkowej rybnicko-raciborskiej klasy okręgowej

Początek rozgrywek z udziałem przegranych dwunastu drużyn rundy jesiennej zaplanowany jest na 20 marca. Podokręg Rybnik, który w tym sezonie odpowiada za rozgrywki opublikował terminarz.

Terminarz grupy spadkowej rybnicko-raciborskiej klasy okręgowej

W 1. kolejce zmierzą się ze sobą: Polonia Łaziska z Nędzą, Dąb Gaszowice z Gwiazdą Skrzyszów, Naprzód Borucin z Polonią Marklowice, Zameczek Czernica z Rymerem Rybnik, Silesia Lubomia z Radziejowem-Popielowem i Krzanowice z Czerwionką.

Łącznie rozegrane ma zostać 12. kolejek, a ostatnią zaplanowano na 12 czerwca.

Jesienią klasa okręgowa była podzielona na dwie grupy - raciborską i rybnicką. Po cztery najlepsze drużyny awansowały do grupy mistrzowskiej. Pozostałe dwanaście, które grały w tych grupach stworzyły grupę spadkową i będą walczyły o utrzymanie na tym poziomie rozgrywkowym.

Wszystkie drużyny w grupie spadkowej mają uwzględnione wyniki tylko bezpośrednich pojedynków. Tabela przedstawia się następująco:

Klasa okręgowa – grupa spadkowa (Podokręg Rybnik i Racibórz)

TABELA – przed rundą wiosenną

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
9.Gwiazda Skrzyszów102119:8
10.Naprzód Borucin102030:18
11.Rymer Rybnik102027:15
12.Nędza101919:15
13.Zameczek Czernica101918:14
14.Polonia Marklowice101823:18
15.Krzanowice101219:22
16.Polonia Łaziska101215:20
17.Silesia Lubomia10911:16
18.Radziejów-Popielów10815:22
19.Dąb Gaszowice10712:24
20.Czerwionka10510:26

PEŁNY TERMINARZ ZNAJDZIESZ PONIŻEJ:

Pobierz Klasa_okręgowa_ZINA_Grupa_SPADKOWA_Rybnik_Racibórz__Grupa_3_(RW).pdf (format pdf, rozmiar ~85.62 k)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].