Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kup na aukcji klub piłkarski Inter. I wspomóż WOŚP

Działający i zrzeszony w strukturach PZPN klub sportowy INTER KROSTOSZOWICE w ramach dołączenia do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaoferował w ramach aukcji WOŚP możliwość rocznego przejęcia nazwy klubu i przedstawienia własnego sponsorskiego tytułu. Aukcja pojawiła się na popularnym portalu aukcyjnym. 

Kup na aukcji klub piłkarski Inter. I wspomóż WOŚP

W opisie aukcji czytamy, że w ramach zakupu darczyńca otrzymuje:

  1. Przejęcie nazwy wg schematu KS INTER ********* KROSTOSZOWICE (w miejsce gwiazdek nazwa własna sponsora do 25 znaków*).
  2. Możliwość zagospodarowania do 100 m ogrodzenia obiektu/boiska.
  3. Możliwość występu wszystkich zespołów piłkarskich w strojach sponsora.
  4. Zmiana nazwy klubu w profilach portali społecznościowych.
  5. Do 20 reklam własnych w profilach społecznościowych klubu.
  6. Zmiana nazwy klubu w tabelach i strukturach okręgowego związku piłkarskiego.
  7. Prezentowanie nowej nazwy klubu w prasie sportowej oraz lokalnych mediach.
  8. Możliwość wprowadzenia 1 członka do zarządu klubu.
  9. Przejęcie nazwy klubu odbywać się będzie do 28.02.2022r.

* Nazwa własna nie może być wyrazem powszechnie uznawanym za obraźliwe.

Aukcję można śledzić tutaj (kliknij)

- Nasz klub od kilku lat organizuje i włącza się w wiele akcji charytatywnych. Jako organizacja działająca dla społeczeństwa chcemy nie tylko zajmować się organizacją spotkań piłkarskich i biegów, lecz również pomagać tym, którym do sportu jest dość daleko, również przez problemy zdrowotne. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to orkiestra, w której i Interu nie mogło zabraknąć. Wiemy, że tego typu aukcja nazwy klubu pozwoli zarówno pomóc zasilić wielką puchę WOŚP, a przy okazji pokazać się firmom, które również chcą grać z WOŚP. Chcemy grać w jednej drużynie - my zawodnicy, my zarząd, my kibice, sponsorzy, darczyńcy i cała społeczność WOŚP - podkreśla Marcin Piwoński, prezes Interu Krostoszowice. 

Atutem klubu jest dobra lokalizacja, w sąsiedztwie Orlika w Krostoszowicach i kompleksu leśnego. To miejsce chętnie odwiedzane przez wielu amatorów różnych sportów i rekreacji. Codziennie pojawiają się tu biegacze, piłkarze amatorzy, spacerowicze oraz rodzice dowożący swoje dzieci na zajęcia sportowe. Stąd też oferta klubu wydaje się bardzo atrakcyjna. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].