Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mecz Unii z ROW-em odwołany

Mecz sparingowy Unii Racibórz z ROW-em 1964 Rybnik został odwołany.

Mecz Unii z ROW-em odwołany
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Spotkanie miało odbyć się w sobotę 20 lutego. 

Jak informuje oficjalna strona Unii, spotkanie zostało odwołane przez ekipę z Rybnika. Nie ogłoszono, czy drużyna rozegra jutro inny mecz sparingowy.

W najbliższy weekend Unia Racibórz rozegra dwa sparingi. Przeciwnikami będą ekipy: LZS Goczałkowice Zdrój oraz MKS Myszków. 


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~vodkazmartini (104.193. * .219) 20.02.2021 08:47
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

kogo to obchodzi?że dwa bankruty nie zagrają? to jest neews w czasie pandemii? że zwolniono młodego Burka? codziennie ludzie prace tracą a nawet umierają.a młodemu stary zginąć nie da...taki klimat

Angelonielot 19.02.2021 17:23

Nic nie wiem, a nawet jakbym coś wiedział, to nie mam upoważnienia, aby takie informacje podawać, od tego są media klubowe.

~Opo (37.248. * .81) 19.02.2021 15:56

Angelo teraz możesz powiedzieć kto będzie nowym trenerem Odry??

Czamu zwolniono Burka?

Angelonielot 19.02.2021 14:48
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Do tego media klubowe Rowu milczą o tym środowym meczu jak zaklęte, jakby się w ogóle ten mecz nie odbył, mimo że to był sparing, ale widać, że zabolało i to mocno.

~Opo (37.248. * .52) 19.02.2021 12:12
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

Row Rybnik dalej się umi pozbierać po środowej demolce i ogłosili żałobę na terenie Rybnika...

Wyrazy współczucia (*)