Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Unia Racibórz w Krainie Minionków i Kubusia Puchatka

Czy to trenerzy Klima i Labus przebrani za Minionki robią „rozgrzewkę” nowemu prezesowi Unii Racibórz?

Unia Racibórz w Krainie Minionków i Kubusia Puchatka

Od stałego Czytelnika zaniepokojonego tym co dzieje się z Unią Racibórz, a w konsekwencji także z raciborską piłką nożną dostałem takie oto zdjęcie, za które serdecznie mu dziękuję. Z jednej strony fotka wydaje się abstrakcyjna, z drugiej nie do końca, bo powołany właśnie nowy prezes Unii, już trzeci w ciągu paru miesięcy, wcześniej był kojarzony m. in. ze szkółką piłkarską Football Stars.

Ja na sporcie nie znam się w ogóle (choć jak wiadomo niektórym to wcale nie przeszkadza by się publicznie wypowiadać), więc poprosiłem znajomych o podzielenie się komentarzami lub skojarzeniami, jakie zdjęcie u nich wywołuje. Poniżej kilka propozycji (cytuję w wersji prawie oryginalnej). Gorąco zachęcam do dopisywania własnych w komentarzach pod tekstem.

„Do trzech razy sztuka, może prezes nr 3 wreszcie „zaskoczy”.

„Trenerzy Klima i Labus przebrani za Minionki robią „rozgrzewkę” nowemu prezesowi”

„Strażnicy miejscy przebrani za Minionki pilnują, żeby nowy prezes też nie uciekł”

„Do Unii już nikt normalny nie przyjdzie do roboty, trzeba wziąć kogoś z bajki”

„Bo szopkę robią z tą Unią, tylko zamiast woła, osła i barana są minionki i misiu”

„Unia to jest Miś na skalę naszych możliwości. My tym misiem otwieramy oczy minionkom, albo niedowiarkom. Albo jednym i drugim.”

Zobacz pozostałe teksty Bożydara


Masz informację, która nadawałaby się do tej rubryki i chcesz się nią podzielić? Napisz: bozydar.nosacz@outlook.com

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~naNegrala (159.8. * .185) 21.03.2021 13:38

a ta trawa dawno piszczy,
footbol nam portowy zniszczył.

~ad_vocem (89.25. * .182) 19.03.2021 11:43

Żółć niektórych zalewa

~Mieszkaniec121212 (91.199. * .17) 18.03.2021 11:35

Polowy, Konieczny i Wacławczyk...co by tu jeszcze sp.......

~Nergal (80.49. * .4) 18.03.2021 10:15

Klima i Labus i Wawoczny sprawdzają co w trawie piszczy.