Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
WOŚP w Raciborzu na godz. 19.29: 64 402,26 zł
O 18.40 było 44 384,60 zł; o 17.20: 25 847,51 zł; skarbonka z PCS: 1643,21 zł i 3,60 euro; skarbonka z MDK: 334,83 zł

Jejkowice remisują w Ochojcu na inaugurację rundy wiosennej [ZDJĘCIA]

Inauguracja rundy wiosennej w grupie rybnickiej rozgrywek Klasa A Football Center 2020/2021  przyniosła niespodziankę. Najlepszy zespół rundy jesiennej LKS Jedność Jejkowice zremisował na wyjeździe z LKS Płomień Ochojec 2:2.

Jejkowice remisują w Ochojcu na inaugurację rundy wiosennej [ZDJĘCIA]

W jesiennym starciu Jejkowice pokonały Ochojec 3:1. Można było się spodziewać, że w rewanżu lider nie odpuści. I na to wskazywała również pierwsza połowa spotkania. Dużą ofensywę gości wytrzymali gospodarze (Płomień Ochojec zajmuje obecnie 8 miejsce w tabeli), którzy próbowali ratować się kontrami. Pierwsza połowa zakończyła się więc bezbramkowo.

Rozstrzygnięcie przyszło dopiero w drugiej połowie. Wynik dla Płomienia otworzył w 69 minucie Piotr Kwoska po asyście Jakuba Smołki. Odpowiedź Jedności przyszła szybko. W 72 minucie bramkę zdobył Tomasz Berger a w 74' Jarosław Wojaczek. Remis dla Płomienia pięknym strzałem uratował w 84 minucie Jakub Smołka.

Jedność Jejkowice kończyła mecz w dziesiątkę. 

25.04.2021 r. godz. 16.30.

Płomień Ochojec - Jedność Jejkowice 2:2 (0:0).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].