Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Świerklany lepsze od Chwałowic w okręgówce [ZDJĘCIA]

Piłkarze Fortecy Świerklany zapisali trzy cenne punkty na swoim koncie po zwycięstwie z GKS Pierwszy Chwałowice.

Świerklany lepsze od Chwałowic w okręgówce [ZDJĘCIA]

Spotkanie w grupie mistrzowskiej klasy okręgowej podokręgu Rybnik i Racibórz odbyło się w sobotę, 8 maja na boisku w Chwałowicach. Drużyna prowadzona przez Wojciecha Dzierżenga bez trudu pokonała gospodarzy 3:0. Bramki dla Fortecy zapewnili Maciej Kasprzak i Jakub Legierski. 

GKS Pierwszy Chwałowice - Forteca Świerklany 0:3 (0:1).

Bramki: Maciej Kasprzak (14\'), Jakub Legierski (50\'), Maciej Kasprzak (52\').

Skład wyjściowy Chwałowic: Kamil Tomiuk, Marcin Orawiec, Szymon Adam, Mariusz Waśko, Adam Ucher, Mateusz Gawliczek, Szymon Zniszczoł, Maciej Skupień, Bartosz Greiner, Grzegorz Piełka, Łukasz Herok.

Rezerwowi: Kamil Sobieraj, Wojciech Dudek, Jakub Oślizlok, Seweryn Gąsiorkiewicz, Dominik Słaby, Jakub Słaby.

Trener: Łukasz Wojaczek.

Skład wyjściowy Fortecy: Artur Oślislok, Paweł Sudoł, Tomasz Juraszek, Łukasz Staniek, Szymon Uliarczyk, Kamil Gorzała, Tomasz Czerniak, Damian Getler, Maciej Kasprzak, Adrian Kopacz, Jakub Legierski.

Rezerwowi: Dorian Wieczorek, Kacper Suchan, Arkadiusz Styczeń, Wojciech Wikar, Kamil Kolus, Mikołaj Blaut, Paweł Oleś.

Trener: Wojciech Dzierżenga. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].