Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Naprzód Czyżowice wesprze klub z Zawady w odbudowie boiska zniszczonego podczas nawałnicy

Wczorajsza nawałnica mocno dała się we znaki obiektowi sportowemu w Zawadzie. Po ulewie mocno ucierpiało boisko oraz jego otoczenie. Cała skarpa osunęła się w dół razem z budkami dla zawodników. Pojawiły się pierwsze gesty solidarności z klubem z Zawady. 

Naprzód Czyżowice wesprze klub z Zawady w odbudowie boiska zniszczonego podczas nawałnicy
Sceny z Zawady ogląda dziś cała Polska. Fot. screen

Opublikowane na naszym portalu nagrania, na którym widać jak wraz ze skarpą spływają budki dla zawodników boiska w Zawadzie, obiegły już całą Polskę. Zniszczeniu uległ wysiłek działaczy z Zawady, którzy dbają o obiekt. Każdy, kto działa w lokalnym, małym klubie piłkarskim doskonale wie, jak wielkim wysiłkiem i kosztem jest utrzymanie boiska w jak najlepszym stanie. Serce niejednego działacza pewnie krwawiło podczas oglądania nagrania z Zawady.

Z piękną inicjatywą wyszedł klub Naprzód Czyżowice. Na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych poinformował, że całkowity dochód z biletów + dobrowolne datki z najbliższego meczu domowego zostaną przekazane na odbudowę boiska w Zawadzie.

- To nasz gest solidarności z klubem z Zawady. Nie tylko dlatego, że jesteśmy imiennikami. Po prostu chcemy im pomóc, to niemal nasi sąsiedzi. Wielokrotnie ze sobą rywalizowaliśmy na boisku, dziś jest czas na pomaganie, na okazanie wsparcia i solidarności - mówi Jerzy Cichy, prezes Naprzodu Czyżowice. 

Ulewy w regionie. Walka z żywiołem i szacowanie strat 68 wiadomości, 143 komentarze w dyskusji, 490 zdjęć
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].