Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Puchar Polski MFR w Radlinie. Zobacz zmagania zawodników dnia pierwszego [ZDJĘCIA]

Po długiej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa, zawody organizowane przez Federację MFR wracają na matę oraz ring. W weekend 12/13 czerwca zawodnicy mierzyć się będą w licznych konkurencjach w hali MOSiR Radlin. Byliśmy na otwarciu zawodów.

Puchar Polski MFR w Radlinie. Zobacz zmagania zawodników dnia pierwszego [ZDJĘCIA]
Migawki z dnia pierwszego. Więcej w naszej galerii

Niestety, ze względu na obowiązujące obostrzenia, zawody odbywają się bez udziału publiczności, z wyjątkiem osób, które dowożą zawodników na miejsce (opiekunowie, trenerzy). W sobotę zawodnicy zmierzyli się z torem przeszkód na czas czy rozbiciami desek. Na niedzielę przewidziane są między innymi starcia w ringu.

- Po długiej przerwie covidowej w końcu rozpoczęliśmy sezon. Pierwsze zawody mieliśmy na początku roku, teraz Puchar Polski Nowoczesnych Sztuk Walki. Dziś, sobota, dzień techniczny. Dużo konkurencji dla dzieciaków, tor przeszkód trochę taki parkourowy no i tradycyjne triki - bitwa na triki, najbardziej widowiskowa konkurencja. Startują dzieci, młodzież, weterani, zawodnicy leciwi, którzy szkolili innych, sędziowali - mówi organizator zawodów, Robert Szindler. - Jutro, niedziela, zaczynamy od walk na soft kije dzieci, walka ciągła na macie i finał - mocne K1 ring na naszym własnym ringu - dodaje.

Na Pucharze Polski pojawi się około 160 zawodników. Nie ma pustych kategorii (każdy zawodnik ma przeciwnika).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].