Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rajd rowerowy w Krzanowicach. Ruszyły zapisy

Krzanowice wracają z organizacją rajdów rowerowych. Najbliższy zaplanowano na 10 lipca, start godzina 16.00.

Rajd rowerowy w Krzanowicach. Ruszyły zapisy
To pierwszy rajd rowerowy w Krzanowicach organizowany w tym roku (fot. arch. portalu Nowiny.pl)

Luzowanie pandemicznych obostrzeń sprawia, że w regionie dzieje się wiele. Swoje wydarzenia organizuje również gmina Krzanowice. Najbliższe to rajd rowerowy.

Rowerzyści będą mieli do pokonania około 20 km drogami asfaltowymi i polnymi. Wystartują spod krzanowickiego rynku, a zakończą zmagania obok Izby Regionalnej. – Dla uczestników wiele niezapomnianych wrażeń i ognisko z kiełbaską – anonsują organizatorzy. Zgłoszenia do 8 lipca przyjmowane są telefonicznie w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Krzanowicach, pod nr tel. 32 410 82 02 (wew.113).

PLAKAT
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].