Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

"Cukiereczki na start" wkrótce w Raciborzu. Co to za akcja? Komu będzie można pomóc?

Akcja "Cukiereczki na Start" ma służyć promocji zdrowego stylu życia oraz życzliwości. Wydarzenie zostanie połączone ze zbiórką pieniędzy na leczenie raciborzanina Władysława Klapy, który od wielu lat choruje na cukrzycę.

"Cukiereczki na start" wkrótce w Raciborzu. Co to za akcja? Komu będzie można pomóc?
Po części sportowej (bieg, nordic walking) najmłodsi uczestnicy będą mogli wziąć udział w zabawach sportowych przygotowanych przez Stowarzyszenie "Pracownia Przyszłości". Zdjęcie ilustracyjne (arch. Nowiny.pl).

Stowarzyszenie na Rzecz Integracji "Podaj Rękę" oraz Life – Ratownictwo Medyczne i Pielęgniarstwo serdecznie zapraszają na wydarzenie pn. "Cukiereczki na Start", które odbędzie się 26 września na stadionie OSiR. Początek o godz. 10.00. - Impreza skierowana jest głównie dla osób chorujących na cukrzycę ale do udziału zapraszamy również wszystkie osoby, które lubią aktywnie spędzać czas wolny - informują organizatorzy.

Opłata startowa - min. 10 zł - będzie w całości przekazana na pomoc w leczeniu Władysława Klapy. Zapisów oraz płatności można dokonać w dniu biegu od godz. 9.00.

W trakcie imprezy będzie można spotkać się ze specjalistą od stopy cukrzycowej Katarzyną Garbarz (konsultant regionalny w podologii), dietetykiem, zbadać ciśnienie, dokonać pomiaru tkanki tłuszczowej, zmierzyć poziom cukru oraz przypomnieć sobie zasady udzielania pierwszej pomocy.

źródło: OSiR Racibórz, oprac. ż

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].