Święto biegowe w Jastrzębiu-Zdroju – KOBIETA NA 5+ 

III Jastrzębski Bieg Kobiet i Marsz Nordic Walking odbył się w niedzielę w Jastrzębiu-Zdroju. Wystartowało 961 zawodniczek, 886 w konkurencji biegowej i 75 w Nordic Walking.

Krwiodawcy starli się na boisku w Pszowie. Wygrała drużyna z Katowic [ZDJĘCIA]  

Krwiodawcy skupieni wokół Klubu HDK PCK przy byłej KWK Anna w Pszowie zorganizowali turniej szóstek piłkarskich o Puchar Burmistrza Miasta Pszowa. Wydarzenie miło podwójne dno, bo oprócz współzawodnictwa na boisku, krwiodawcy promowali zdrowy tryb życia i walkę z nałogami.

Cukiereczki na start w Raciborzu, czyli bieg i piknik prozdrowotny w szczytnym celu [ZDJĘCIA]  

Zobaczcie, co działo się w niedzielę rano 26 września na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu.

"Cukiereczki na start" wkrótce w Raciborzu. Co to za akcja? Komu będzie można pomóc? 

Akcja "Cukiereczki na Start" ma służyć promocji zdrowego stylu życia oraz życzliwości. Wydarzenie zostanie połączone ze zbiórką pieniędzy na leczenie raciborzanina Władysława Klapy, który od wielu lat choruje na cukrzycę.

Kibice wrócą na trybuny dopiero w przyszłym roku? 

Niemiecki wirusolog Christian Drosten uważa, że kibice na trybuny będą mogli wrócić dopiero w przyszłym roku. "Ale nawet to jest optymistyczną prognozą. Jeśli wrócimy do rywalizacji sportowej, to raczej bez publiczności" - powiedział w wywiadzie dla gazety "Stern".

XXIII Radliński Bieg Ekologiczny [ZDJĘCIA]  

3 maja odbył się XXIII Radliński Bieg Ekologiczny pod hasłem „Trzeźwość = Zdrowie”.

World PULL UP Day 2017, czyli podciągają się dla Polski  

WORLD PULL UP DAY to światowy dzień podciągania. Rok temu Racibórz zajął 2 miejsce w Polsce, a nasz kraj uplasował się na 4 miejscu w rankingu światowym. Dziś Racibórz walczy o awans na 1 pozycję. Akcja trwa do godz. 18.00. Liczy się każde podciągnięcie!

Święto biegowe w Jastrzębiu-Zdroju – KOBIETA NA 5+  

III Jastrzębski Bieg Kobiet i Marsz Nordic Walking odbył się w niedzielę w Jastrzębiu-Zdroju. Wystartowało 961 zawodniczek, 886 w konkurencji biegowej i 75 w Nordic Walking.

Pakulec: W ludziach drzemie potrzeba zmian 

W CZTERY OCZY – O modzie na bycie „fit”, zmianach ciała i podejścia psychicznego do aktywności fizycznej, roli trenera osobistego, Ewie Chodakowskiej oraz 70-latkach, którzy zawstydzają młodzież z Krzysztofem Pakulcem rozmawiał Wojciech Kowalczyk.