Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

LKS Tworków wygrał z Czarnymi Gorzyce [WIDEO]

W meczu ćwierćfinału Pucharu Polski (Podokręg Racibórz) LKS Tworków wygrał z Czarnymi Gorzyce 3:1. 

LKS Tworków wygrał z Czarnymi Gorzyce [WIDEO]
Fot. Swojska Piłka

Materiał wideo:

Drużyna z Tworkowa to obecny lider klasy okręgowej, Czarni Gorzyce grają w IV lidze. 

Do przerwy gospodarze prowadzili z czwartoligowcem 2:1. Po przerwie dołożyli jeszcze jedno trafienie, nie tracąc przy tym kolejnych bramek. Drużyna z Tworkowa zagra w półfinale Pucharu Polski (Podokręg Racibórz). Czekają tam drużyny: Unia Turza Śląska, Unia Racibórz oraz Naprzód Borucin. Mecze półfinałowe zostaną rozegrane w środę 22 września o godzinie 16:30. 

Zapraszamy do obejrzenia bramek ze spotkania LKS Tworków - Czarni Gorzyce. Autorem materiału wideo jest Swojska Piłka

LKS Tworków - Czarni Gorzyce 3:1 (2:1)

bramki:

Krzysztof Szewczyk, Bartłomiej Sikorski, Konrad Kochan - Krzysztof Warło


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].