Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Poltent Inter Krostoszowice rozgromił KP Kamień [WIDEO, ZDJĘCIA]

W meczu 4. kolejki rybnickiej B klasy, Poltent Inter Krostoszowice pewnie wygrał z drużyną KP Kamień 6:1. 

Poltent Inter Krostoszowice rozgromił KP Kamień [WIDEO, ZDJĘCIA]
Fot. Dawid Chinc

Materiał wideo:

Drużyna gospodarzy nie miała większych problemów z pokonaniem ekipy KP Kamień. Worek z bramkami otworzył w 30 minucie spotkania Arkadiusz Morciniec, który pewnie wykorzystał rzut karny. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:1. Druga połowa to pełna dominacja drużyny z Krostoszowic. 

Poltent Inter Krostoszowice po zwycięstwie 6:1 zajmuje siódme miejsce w tabeli, z dorobkiem siedmiu punktów. KP Kamień jest jedenasty, z dorobkiem dwóch punktów.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego spotkania. Autorem materiału wideo jest Dawid Chinc

Poltent Inter Krostoszowice - KP Kamień 6:1 (2:1)

Bramki: Morciniec (30.k.), (83.), Mołdrzyk (41.), Krzystała (52.k.), (72.), Korytowski (78.) - Wolski (45.+2.)

Poltent Inter: Szewczyk, Jasiak, Winkler, Krzystała, Mazurek, Oślizło, Rduch, Popek, Piechaczek, Hanc, Morciniec. Rezerwa: Hadam, T. Dróżdż, Korytowski, Mołdrzyk, Glenc. Trener: Piotr Dróżdż. 

KP Kamień: Baran, Benek, Błaszczyk, Ferensztain, Horny, Nowak, Papuga, Pindur, Wolski, Wygaś, Bador. Rezerwa: Lewandowski, Zemlok. Trener: Filip Frydecki. 

Zdjęcia w galerii Julii Dróżdż


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].