Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Unia Turza Śląska ograła lidera III ligi 

W Rybniku-Kamieniu dwaj trzecioligowcy rozegrali mecz kontrolny. Unia Turza Śląska występująca w grupie 3, pokonała lidera grupy 2, Elanę Toruń 2:1.

Fin zagrał, ale GKS z Jastrzębia przegrał z toruńską Elaną [ZDJĘCIA] 

W środę w Rybniku-Kamieniu sparing z trzecioligową Elaną Toruń rozegrał lider drugiej ligi - GKS 1962 Jastrzębie.

Piast Gliwice wygrał z GKS 1962 Jastrzębie w Kamieniu [ZDJĘCIA] 

W sobotę na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Rybniku-Kamieniu rozegrano mecz kontrolny pomiędzy liderem II ligi - GKS 1962 Jastrzębie, a znajdującą się w dolnych rejonach ekstraklasy drużyną Piasta Gliwice. Na boisku nie zabrakło znanych...

ROW 1964 Rybnik przegrał z piłkarzami bez kontraktów [ZDJĘCIA] 

Drugoligowy ROW 1964 Rybnik przegrał w sobotę w Kamieniu z Reprezentacją Polskiego Związku Piłkarzy, czyli zawodników bez kontraktów. Podopieczni trenera Piotra Piekarczyka ulegli 0:3. Wszystkie bramki padły w drugiej części meczu.

Polski Związek Piłkarzy gości w Rybniku-Kamieniu i zagra sparing z ROW-em Rybnik 

Na zgrupowaniu w Rybniku-Kamieniu przebywają zawodnicy zrzeszeni w Polskim Związku Piłkarzy. To jedyna organizacja w Polsce chroniąca prawa i interesy pracownicze piłkarzy.

Poltent Inter Krostoszowice rozgromił KP Kamień [WIDEO, ZDJĘCIA]    

W meczu 4. kolejki rybnickiej B klasy, Poltent Inter Krostoszowice pewnie wygrał z drużyną KP Kamień 6:1. 

LKS Skrbeńsko - KP Kamień Rybnik [RELACJA NA ŻYWO]  

Dziś (25.07) zostanie rozegrany mecz barażowy o grę w klasie B, podokręg Rybnik.

Wielka szansa dla dwóch drużyn w rybnickich rozgrywkach piłki nożnej 

Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach wyraził zgodę na zwiększenie ilości drużyn do 18 w rozgrywkach rybnickiej A klasy w sezonie 2021/2022.

Bieg Barbórkowy 2020 inny niż zawsze 

Ruszyły zapisy na XVI Bieg Barbórkowy, który zaplanowany jest na 6 grudnia. Tegoroczna edycja biegu odbędzie się w Kamieniu.

Remis GKS-u Jastrzębie z Zagłębiem Sosnowiec 

W meczu sparingowym rozegranym w Rybniku-Kamieniu pierwszoligowy GKS Jastrzębie zremisował 1:1 z Zagłębiem Sosnowiec występującym w tej samej klasie rozgrywkowej.

Mistrzowie Polski trenują w Rybniku-Kamieniu 

W poniedziałek rano piłkarze Piasta Gliwice wyjechali na zgrupowanie do Rybnika-Kamienia, gdzie będą trenować do 18 stycznia. Na pierwszy zimowy obóz sztab szkoleniowy mistrzów Polski zabrał 27 zawodników.

Jarosław Skrobacz: Teraz musimy postawić na regenerację [WIDEO]  

Trener pierwszoligowego GKS Jastrzębie, Jarosław Skrobacz ocenił przygotowania do rundy wiosennej w Rybniku-Kamieniu. Zobacz materiał wideo GKS TV.

Drugie zwycięstwo GKS Jastrzębie. Tym razem dwie bramki wbite Skrze 

W swoim drugim sparingu rozegranym w środę pierwszoligowy GKS Jastrzębie wygrał z drugoligową Skrą Częstochowa 2:0.

GKS Jastrzębie pokonał Foto-Higienę Gać [ZDJĘCIA]  

W środę pierwszoligowiec z Jastrzębia-Zdroju ma w planach dwa mecze sparingowe. Pierwszy z nich w Rybniku-Kamieniu rozstrzygnął na swoją korzyść pokonując trzynastą drużynę trzeciej ligi (gr. III) Foto-Higienę Gać 2:0. 

Odra Centrum pokonała klub z Warszawy 

W pierwszym spotkaniu kontrolnym zespołu seniorów rozegranym w Rybniku-Kamieniu czwartoligowa Odra Centrum Wodzisław Śląski wygrała 3:1 z dziewiątym zespołem Centralnej Ligi Juniorów Starszych rocznika 2000.

Gol Jagiełły ozdobą sparingu. Piast lepszy od GKS [ZDJĘCIA]  

W Rybniku-Kamieniu w piątek rozegrano mecz sparingowy pomiędzy ekstraklasowym Piastem Gliwice, a pierwszoligowym GKS Jastrzębie. Konfrontacja rozstrzygnęła się w pierwszej połowie, gdy Piast dwukrotnie trafił do bramki jastrzębian.

Piast Gliwice trenował w Kamieniu 

Piłkarze Piasta Gliwice wrócili do treningów po przerwie świąteczno-noworocznej.

Kamień Extreme: strefa kibica i tor dla dzieci 

Lista uczestników biegu głównego kolejnej edycji Kamień Extreme zapełniła się błyskawicznie. To nie oznacza jednak, że w najbliższa niedzielę (30 września) nie warto wybrać się do Kamienia. 

Ekstremalne show w Rybniku [ZDJĘCIA / AUDIO]  

Przedostatni wakacyjny weekend w Rybniku opanuje festiwal muzyczno-sportowy. Zapraszamy na Alter Sport Festiwal, którego główną atrakcją będą rowerowe zawody w ramach Pucharu Świata w konkurencji Big Air.

W Rybniku-Kamieniu trenuje drugoligowiec z Chorzowa 

Ruch Chorzów rozpoczął dziś dziewięciodniowe zgrupowanie w Rybniku-Kamieniu. Trener Dariusz Fornalak zabrał na obóz 26 zawodników.

ROW wyjechał na obóz do Kamienia 

2 lipca rusza obóz przygotowawczy do sezonu drugoligowego ROW 1964 Rybnik.

Kamień wygrał Mundial dla Dzielnic [ZDJĘCIA]  

Dwa lata temu podczas EURO 2016 dla Dzielnic w finale Ochojec wygrał z Chwałowicami. W tegorocznym finale Mundialu 2018 obrońcy tytułu się nie zameldowali, choć stanęli na podium zwyciężając w meczu o 3 miejsce 7:0 ze Stodołami. W finale zmierzyły się natomiast ekipy gospodarzy i Kamienia.

Zobacz więcej