Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Czarni Nowa Wieś wskoczyli na miejsce lidera A klasy [ZDJĘCIA]

Niedzielne spotkanie 7 kolejki raciborskiej A klasy w Nowej Wsi nie należało do spokojnych. LKS Czarni Nowa Wieś zajmujący trzecie miejsce zmierzył się z LKS Studzienna, który był na drugim miejscu. Gospodarze strzelili pierwszą bramkę na początku drugiej części spotkania. Po zdobyciu przewagi uspokoili grę i czekali na szansę, aby ją powiększyć. W ostatnich minutach nadarzyła się okazja, którą wykorzystali. Dzięki przegranej Czyżowic z Chałupkami Czarni wskoczyli na miejsce lidera raciborskiej A klasy.

Czarni Nowa Wieś wskoczyli na miejsce lidera A klasy [ZDJĘCIA]

LKS Czarni Nowa Wieś - LKS Studzienna Racibórz 2:0 (0:0)

Bramki: Radosław Szpak 54., Sebastian Pielczyk 87.

Żółte kartki: Sławomir Bluszcz, Radosław Szpak, Paweł Wilczewski - Maciej Paskuda.

Nowa Wieś: Paweł Wilczewski, Dominik Trzetrzelewski, Radosław Szpak, Wojciech Stawiarz, Sebastian Pielczyk, Bartosz Ochyj, Ariel Goliwąs, Kamil Gwóźdź (90. Kacper Pytlik), Sławomir Bluszcz, Łukasz Sobeczko, Arkadiusz Kozłowski (82. Krzysztof Błaszczyk). Trener: Leszek Mańka.

Studzienna: Łukasz Kubalik (60. Franciszek Heflinger), Wojciech Pytlik, Damian Grabowski (67. Maksymilian Konopacki), Marcin Gomołka, Wojciech Grabiniok, Denis Abramczyk, Rafał Koczwara, Mateusz Rudek (60. Dawid Prekaniak), Sebastian Kapinos, Artur Potaczek, Maciej Paskuda. Trener Wojciech Grabiniok.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].