Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

TKKF Sokół Chwałęcice wygrał z LKS-em Skrbeńsko [WIDEO]

W meczu 5. kolejki rybnickiej C klasy, TKKF Sokół Chwałęcice pokonał drużynę LKS Skrbeńsko. 

TKKF Sokół Chwałęcice wygrał z LKS-em Skrbeńsko [WIDEO]
Fot. Dawid Chinc

Materiał wideo:

TKKF Sokół Chwałęcice wygrał mecz wyjazdowy 3:1. Kolejne trzy punkty pozwoliły drużynie uplasować się na 4. miejscu w tabeli. LKS Skrbeńsko zdobył do tej pory trzy punkty i zajmuje miejsce dziewiąte.

Bohaterem spotkania był zawodnik gości - Dawid Semeniuk, który strzelił trzy bramki.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego spotkania. Autorem materiału wideo jest Dawid Chinc

LKS Skrbeńsko - TKKF Sokół Chwałęcice 1:3 (1:2)

bramki:

Łukasz Pluta - Dawid Semeniuk x3


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].