Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Młoda tancerka z Rybnika w finale You Can Dance – Nowa Generacja

Młodziutka Amelia Otremba, wychowanka studia tańca VIVERO pokonała steki kandydatów, by znaleźć się wśród szesnastu finalistów programu You Can Dance – Nowa Generacja!

Młoda tancerka z Rybnika w finale You Can Dance – Nowa Generacja
Amelia Otremba w programie YCD – Nowa Generacja. Archiwum prywatne.

Młoda tancerka z Rybnika w finale You Can Dance – Nowa Generacja

Amelia Otremba to bardzo młoda, ale przy okazji niezwykle utalnetowana rybniczanka. Dziewczynka uczęszcza do szkoły tańca VIVERO, gdzie niemalże codziennie szlifuje swoje umiejętności. 

Amelia jest nie tylko bardzo utalentowana, ale również niesamowicie zdeterminowana, uparta i konsekwentna w tym, co robi. Ćwiczy nie tylko w studio, ale również w domu, gdzie jej rodzice, których z powodzeniem można nazwać największymi fanami Amelii, zorganizowali jej salę do ćwiczeń. 

To właśnie pot, krew i łzy wylewane niemal każdego dnia sprawiły, że dziewczynka odniosła tak ogromny sukces i może szczycić się bardzo długą listą osiągnięć. 

Grzechem byłoby nie wspomnieć o tym, że w zeszłym sezonie Amelia wywalczyła dla VIVERO aż sześć tytułów Mistrzyni Polski solo i w duecie w tańcu sportowym Federacji IDO w Tańcu Jazzowym, Show Dance oraz Balet, a w dyscyplinie Modern&Contemporary stała na trzecim miejscu podium.

Młoda tancerka jednak nie zamierza na tym poprzestać. W ciągu najbliższych miesięcy czeka ją finał programu You Can Dance – Nowa Generacja oraz start w trzech Mistrzostwach Świata IDO. 

Trzymamy kciuki za Amelię i życzymy jej dalszych sukcesów. 

Więcej:

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].