Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dwucyfrówka rezerw Czernicy [ZDJĘCIA]

Festiwal strzelecki urządziły sobie w niedzielę 10 października rezerwy Zameczku Czernica w meczu z Czarnymi II Nowa Wieś.

Dwucyfrówka rezerw Czernicy [ZDJĘCIA]
Fot. Łukasz Kozik

Eugeniusz Langrzyk, 62-letni bramkarz przyjezdnych aż 12 razy musiał wyciągać piłkę z siatki, a gdyby nie kilka jego dobrych interwencji, to wynik byłby jeszcze wyższy. Aż trzech zawodników gospodarzy zaliczyło w tym meczu hat-tricka. Goście przyjechali do Czernicy w dziesięciu, a z powodu kontuzji mecz kończyli w dziewiątkę.

Po tym zwycięstwie Zameczek II Czernica awansował z piątego na trzecie miejsce w tabeli. Czarnymi II Nowa Wieś są na ostatnim, jedenastym miejscu.

LKS Zameczek II Czernica - LKS Czarni II Nowa Wieś 12:1 (4:1)

 • 1:0 - Wojciech Holona (4.)
 • 2:0 - Kamil Majer (7.)
 • 3:0 - Przemysław Warło (13.)
 • 3:1 - Tomasz Ziętalski (17.)
 • 4:1 - Radosław Olszyna (22. karny)
 • 5:1 - Radosław Olszyna (57.)
 • 6:1 - Przemysław Warło (64.)
 • 7:1 - Przemysław Warło (65.)
 • 8:1 - Michał Świdergoł (67.)
 • 9:1 - Radosław Olszyna (74.)
 • 10:1 - Wojciech Holona (77.)
 • 11:1 - Michał Świdergoł (84.)
 • 12:1 - Michał Świdergoł (85.)

Czernica:

Jacek Rapacki - Marek Weczerek, Marek Kolarczyk, Kamil Majer (65. Tomasz Babuchowski), Hubert Kukuczka, Michał Świdergoł, Kacper Kałusek (55. Robert Graf), Radosław Olszyna, Przemysław Warło, Alan Czerniejewski (65. Mateusz Kosteczko), Wojciech Holona.

Nowa Wieś:

Eugeniusz Langrzyk - Mariusz Tyburski, Jakub Polnik, Marek Misala, Marcin Gruner, Łukasz Kulpok, Robert Kalus, Arkadiusz Marcol, Tomasz Ziętalski, Bartosz Czerny, Arkadiusz Zych.

źródło: Łukasz Kozik


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].