Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

LKS Bojanów sprawnie pokonał rezerwy Naprzodu Borucin [ZDJĘCIA]

W meczu 9 kolejki raciborskiej C klasy gr. 1 LKS Bojanów zmierzył się z rezerwami KS Naprzód II Borucin. Gospodarze przez większość spotkania dyktowali warunki w tym spotkaniu. Drużyna z Borucina przeprowadziła wiele ciekawych akcji jednak ich wykończenie było zazwyczaj mało skuteczne. Zawodnicy LKS-u strzelili po jednej bramce w każdej połowie spotkania i zdobyli 3 punkty na swoje konto.

LKS Bojanów sprawnie pokonał rezerwy Naprzodu Borucin [ZDJĘCIA]

LKS Bojanów - KS Naprzód II Borucin 2:0 (1:0)

Bramki: Radosław Jaszowski 28., Adam Stalmach 76..

Żółte kartki: Adam Hince, Mariusz Kubiniok - Sebastian Piksa, Rafał Pohlmann.

Bojanów: Adrian Klimanek (85. Mateusz Rezny), Rafał Jenderka, Radosław Jaszowski (60. Paweł Piekarz), Andrzej Matejasik, Łukasz Makoś, Krzysztof Świątkowski, Mariusz Makoś (45.Tymoteusz Szaran), Adam Hince (45. Grzegorz Borys), Mariusz Kubiniok (75. Michał Owsiak), Gabriel Kubiniok (45. Adam Stalmach), Marcel Widriński. Trener: Marek Koliński.

Borucin II: Dawid Koza (81. Patryk Hasse), Wojciech Jachim (80. Marek Lach), Adrian Himel, Sebastian Piksa (30. Casper Hanczuch), Kamil Klimek (45. Dawid Piksa), Krzysztof Waniczek (70. Adam Kucza), Martin Bedrunka, Patryk Wołczyk, Dawid Pohlmann, Rafał Pohlmann, Przemysław Polak. Trener: Adam Jachim.

Spotkanie sędziował: Czesław Sroka.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Melepeta (46.134. * .82) 02.11.2021 16:06

Ale was wszystkich szczypie d*** :) wkońcu Bojanów zaczyna wygrywać mecze a każdy przyjeżdżając trzęsie portami przed meczem i po meczu bo zagrał zły mecz xd Bojanów nie gra może jakiejś wspaniałej piłki no ale wytłumaczenie przeciwnika musi być, oczywiście trzeba sporostować żeby nie było

~Dlugi7 (10.0. * .94) 31.10.2021 08:02

Zawodnicy Borucin przed meczem: ile strzelisz dzisiaj? Do ilu ich dojedziemy? Ile będzie do połowy? Gdzie dzisiaj opijamy wygraną?
Zawodnicy Borucin teraz: "patrz komentarze poniżej"

~NajmanusPospolitus (83.26. * .224) 30.10.2021 23:13

Jeśli chodzi o przebieg meczu to wiadomo , że moje walki w ringu trwają krócej niż wznowienie piłki przez bramkarza gospodarzy , ale to taki mały szczegół , który raczej sędzia powinien dostrzec i przynajmniej upomnieć tego zawodnika za grę na czas już od pierwszej minuty meczu. XD Mecz ogólnie był bardzo brzydki i mało przyjemny dla oglądania i widzów zgromadzonych wokół boiska. Mało było z gry w tym meczu gdyż często zdarzały się brzydkie i brutalne wejścia zawodników , które często nie były dostrzegane przez Pana arbitra tego meczu , ale mimo wszystko doceniam sędziego ,że w takim wieku dysponuje jeszcze dobrą kondycją fizyczną i ochotą do pracy, lecz przydałby się ktoś do pomocy ewidentnie. Dużo zdrowia życzę. Dobranoc.

~NajmanusPospolitus (83.26. * .224) 30.10.2021 22:57

Jestem ciekaw czy ta osoba co pisała ten artykuł była aby na pewno na tym meczu czy pisała go jedynie patrząc na rezultat meczu... ? Mógłbym taki sam artykuł napisać przed meczem ,a później jedynie zmienić nazwy drużyn patrząc na rezultat. Totalna amatorka redakcji , na prawdę korzystacie z jakichś gotowych szablonów albo po prostu macie już kilka gotowców napisanych i zmieniacie jedynie nazwy drużyn ?

~Kibic99i (83.4. * .50) 30.10.2021 22:48

Bojanów to najgorsza drużyna w c klasie. Od 1 minuty grają na czas, bramkarz(który mógłby odpuścić sobie granie bo tylko zabiera chęć i radość gry innym a o to przecież w c klasie chodzi) zbiera się do wznowienia gry z "piątki" średnio 5 minut. Chłopy po 80/90kg przewracają się, symulują przy każdej możliwej okazji co jest conajmniej śmieszne gdy 16latek wchodzi w walkę o piłkę z takim chłopem. Pan sędzia to powinien 10 lat temu być na emeryturze, przykład: 1 połowa trwała 42 minuty, dopiero po interwencji z ławki Borucina sędzia wrócił zawodników schodzących do szatni na ostatnie minuty 1 połowy. Podsumowując nie polecam nikomu wybierać się do bojanowa, który promuje piłkę nożną która niema nic wspólnego z piłką nożną.