Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wolny wręczył medal Polowemu. Zapaśnicy świętowali w Zajeździe Biskupim

6 listopada swoje 75-lecie obchodził Miejski Klub Zapaśniczy "Unia" Racibórz. W trakcie uroczystości okazało się, że prezydent Raciborza Dariusz Polowy jest zasłużony dla zapsów.

Wolny wręczył medal Polowemu. Zapaśnicy świętowali w Zajeździe Biskupim
Prezydent Raciborza Dariusz Polowy otrzymał brązowy medal Polskiego Związku Zapaśniczego za zasługi dla zapasów.

Od wielu dekad zapaśniczy klub z Raciborza jest jednym z najmocniejszych sportowych akcentów ziemii raciborskiej. Regularnie odnoszący sukcesy na zawodach rangi międzynarodowej zawodnicy "Unii" są dumą naszego miasta. W ubiegłą sobotę (6.11) odbyły się uroczyste obchody jubileuszu 75-lecia funkcjonowania klubu. Wspominano sukcesy trzech pokoleń zawodników, którzy obecni byli na uroczystości.

W ramach podziękowań za wieloletnią współpracę z raciborskimi zapaśnikami, prezes klubu i złoty medalista olimpijski z 1996 roku Ryszard Wolny, wręczył medale Polskiego Związku Zapaśniczego za zasługi dla zapasów. Brązowy medal otrzymał Prezdent Miasta Racibórz Dariusz Polowy.

źródło: UM Racibórz, oprac. ż

Ludzie

Dariusz Polowy

Prezydent Raciborza

Ryszard Wolny

Samorządowiec, sportowiec.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~aleplama3 (46.246. * .23) 10.11.2021 12:31
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

ostra dezynfekcja w w knajpie zawsze dawała zaskakujące wyniki,ale żeby tak ,,, to jeszcze nigdy przedtem.A ile teraz trzeba wypić ,żeby to z siebie zmyć?

~fanklubprezesa (46.223. * .220) 09.11.2021 11:54
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Taaa... okazało się... po cichu i po kryjomu...

~polwy111 (46.204. * .125) 09.11.2021 07:32
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

NIC.NIC.NIC.

~matarapera (193.105. * .170) 09.11.2021 06:40
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Rysiek środowisko trzymało kciuki w ,że przynajmniej Ty... nie będziesz się łasić... a tu taki WSTYD

~Gytek (5.173. * .160) 08.11.2021 21:24
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Proszę mi tu wyszczególnić co prezydent Polowy zrobił dla zapasów jako prezydent Raciborza i co zrobił dla zapasów do momentu jak się został prezydentem Raciborza?