Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Niepodległościowy Turniej Szachowy w Tworkowie. Kto stanął na podium?

Ludowy Klub Sportowy w Tworkowie (gm. Krzyżanowice) na 11 listopada zaplanował Niepodległościowy Turniej Szachowy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. To działanie współfinansowane przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Powiat Raciborski.

Niepodległościowy Turniej Szachowy w Tworkowie. Kto stanął na podium?
Turniej zorganizowano w tworkowskim centrum kultury

Każdy uczestnik turnieju otrzymał dyplom za uczestnictwo oraz słodki upominek. Dla wszystkich został przewidziany ciepły posiłek przygotowany przez firmę The Best. Dla najlepszych zostały ufundowane puchary i nagrody rzeczowe.

Miejsca na podium w poszczególnych kategoriach wywalczyły następujące osoby:

Open:

 • Piotr Kondys
 • Jakub Bańdura
 • Marcin Zygar

Młodzież:

 • Jakub Kogut
 • Michał Kolar
 • Karol Pełka

Dzieci:

 • Zuzanna Juraszczyk
 • Hubert Pawlik
 • Tobiasz Trzęsimiech

Rodzinna:

 • Hubert i Joanna Pawlikowie
 • Jakub i Szymon Kogutowie
 • Grzegorz Wojtek i Tobiasz Kolonko

Wyróżniono także najmłodszego uczestnika - Radosława Lubszczyk, a Emilia Płaczek odebrała uhonorowanie jako zawodniczka najbardziej perspektywiczna.

Sędzią zawodów był Piotr Jeziorski. Nagrody i puchary wręczali: skarbnik LKS Tworków Erika Piszczan, starosta Grzegorz Swoboda, radny powiatowy Łukasz Mura oraz radny gminy Krzyżanowice Oliwer Huptaś.

źródło: LKS Tworków, oprac. (d)

Ludzie

Grzegorz Swoboda

Starosta Raciborski

Oliwer Huptaś

Radny gminy Krzyżanowice

Łukasz Mura

Radny Powiatu Raciborskiego

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].