Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Półfinał Mistrzostw Śląska Juniorek w siatkówce plażowej w Krzanowicach [ZDJĘCIA]

W sobotę 21 maja przy szkole podstawowej w Krzanowicach rozegrano pierwszy półfinał Mistrzostw Śląska Juniorek w siatkówce plażowej.

Półfinał Mistrzostw Śląska Juniorek w siatkówce plażowej w Krzanowicach [ZDJĘCIA]

Zawodniczki GS UKS Krzanowice zmierzyły się z rywalkami z Żywca, Żor, Jastrzębia, Dębowianki, Tarnowskich Gór oraz Rybnika. Gospodynie reprezentowały trzy pary: Wiktoria Deeg/Joanna Bartosiewicz, Alicja Fluder/Dagmara Panicz oraz Wiktoria Wilusz/Aleksandra Jaschek.

Klasyfikacja par pierwszego półfinału, które zakwalifikowały się do finałów:

1. TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec: Emilia Malkiewicz/Oliwia Caputa.

2. MUKS Sari Żory: Kateryna Bielikova/Oksana Sokolova.

3. UKS Krzanowice: Wiktoria Deeg/Joanna Bartosiewicz.

4. UKS Krzanowice: Wiktoria Wilusz/Aleksandra Jaschek.

5. TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec: Paulina Duda/Zosia Póda.

7. UKS Krzanowice: Alicja Fluder/Dagmara Panicz (dzika karta)

Kolejny półfinał zostanie rozegrany 29 maja (9.00 - 17.00).

Finały odbędą się 4 (9.00 - 16.00) i 5 czerwca (10.00 - 13.00).

Klub serdecznie

Zarząd klubu oraz zawodniczki i trenerzy dziękują bardzo sponsorom, którzy przyczynili się do organizacji turnieju półfinałowego:
- Bank Spółdzielczy Racibórz, oddział Krzanowice
- Firma MANAB - Aleksander Abrahamczyk
- Firma ELEKTROLEX - Rajmund Leks
- Firma ArtPoint i BeQuick - Krzysztof Barcik
- Firma AGROOAZA
- Piekarnia Chrobak Racibórz
- Zakład Rzeźniczy - Daniel Kretek
- Firma DAWCOP - Dawid Filip
- Instalacje Elektryczne Fiołka
- LEWIATAN Krzanowice - Manfred Restel, Janusz Duda
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].