Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

A Klasa: Naprzód Rydułtowy pokonuje na własnym boisku LKS Płomień Ochojec [ZDJĘCIA]

W 29 kolejce Football Center Klasa A: GKS Naprzód 23 Rydułtowy pokonał drużynę Płomień Ochojec 3:2. 

A Klasa: Naprzód Rydułtowy pokonuje na własnym boisku LKS Płomień Ochojec [ZDJĘCIA]
W 29 kolejce Football Center Klasa A - Naprzód Rydułtowy wychodzi zwycięsko FOT: Z.Harazim

GKS Naprzód-23 Rydułtowy – LKS Płomień Ochojec 3:2 (2:0)

1:0 - 3' Wolski

2:0 - 39' Ligęza

2:1 - 54' Szlosarek

3:1 - 60' Brzoska

3:2 - 70' Hulbój

Naprzód 23 Rydułtowy: Kocur - Rybak, Brzoska.K, Gołek, Broniszewski, Gunia, Brzoska.G, Margeciok, Ligęza, Pawelec, Wolski

Rezerwa: Bodziony, Folmert, Barciok, Mucha, Warło, Handschuh, Szweda

Płomień Ochojec: Czok - Sebastian.M, Piełka, Sebastian.W, Kowalski, Szlosarek.J, Knesz, Szlosarek.M, Kwoska, Oleś, Hulbój

Rezerwa: Baron, Kolarczyk, Buchalik, Majorczyk, Szlosarek, Małas

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].