Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Półfinały Mistrzostw Śląska Juniorek w siatkówce plażowej w Krzanowicach [ZDJĘCIA]

W niedzielę przy Akacjowej w Krzanowicach od samego rana rywalizowały ze sobą juniorki o awans do finałów Mistrzostw Śląska w siatkówce plażowej. Zawodniczki UKS-u awansowały do turnieju finałowego, który odbędzie się w Pszczynie.

Półfinały Mistrzostw Śląska Juniorek w siatkówce plażowej w Krzanowicach [ZDJĘCIA]

Zawodniczki UKS Krzanowice zmierzyły się z rywalkami z Rybnika, Żywca, Dębowca, Skoczowa oraz Tarnowskich Gór. Gospodynie reprezentowały dwie pary: Aleksandra Jaschek/Julia Kerner oraz Wiktoria Deeg/Joanna Bartosiewicz.

Klasyfikacja niedzielnego turnieju:

  1. Oliwia Caputa/Emilia Malkiewicz (TS Stal Śrubiarnia Żywiec/SMS ŻAPN Żywiec)
  2. Joanna Bartosiewicz/Wiktoria Deeg (UKS Krzanowice)
  3. Paulina Duda/Zofia Póda (TS Stal Śrubiarnia Żywiec/SMS ŻAPN Żywiec)
  4. Magdalena Kawecka/Joanna Wyleżoł (TS Stal Śrubiarnia Żywiec/SMS ŻAPN Żywiec)
  5. Oliwia Gajda/Anna Krzempek (KS „Siatkarz Beskid” Skoczów)
  6. Aleksandra Jaschek/Julia Kerner (UKS Krzanowice)

Powyższe pary awansowały do turnieju finałowego, który zostanie rozegrany w dniach 18-19 czerwca w Pszczynie.


Zarząd klubu oraz zawodniczki i trenerzy dziękują bardzo sponsorom, którzy przyczynili się do organizacji turnieju półfinałowego:

- Bank Spółdzielczy Racibórz, oddział Krzanowice

- Firma MANAB - Aleksander Abrahamczyk

- Firma ELEKTROLEX - Rajmund Leks

- Firma ArtPoint i BeQuick - Krzysztof Barcik

- Firma AGROOAZA

- Piekarnia Chrobak Racibórz

- Zakład Rzeźniczy - Daniel Kretek

- Firma DAWCOP - Dawid Filip

- Instalacje Elektryczne Fiołka

- LEWIATAN Krzanowice - Manfred Restel, Janusz Duda

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].