Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Drużyna Czarni Gorzyce zrezygnowała z barażu o pozostanie w IV lidze

Zarząd KS Czarni Gorzyce podjął decyzję o rezygnacji z udziału w meczu barażowym o pozostanie w rozgrywkach IV ligi.

Drużyna Czarni Gorzyce zrezygnowała z barażu o pozostanie w IV lidze
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Czarni Gorzyce mieli zmierzyć się w meczu barażowym z Przemszą Siewierz.

Oto oficjalny komunikat, który został umieszczony w mediach społecznościowych Klubu:

"Po rozmowach z zespołem, mając na uwadze zmiany jakie zaszły w otaczającej nas rzeczywistości, Zarząd Klubu uznał, iż sprostanie wymaganiom rozgrywek IV ligi w przyszłym sezonie niesie ze sobą zbyt wiele ryzyka. W dłuższej perspektywie mogłoby ono przynieść klubowi zbyt wiele strat na poziome sportowym, organizacyjnym oraz finansowym. Decyzja ta jest podyktowana dobrem klubu i wierzymy, że spotka się ze zrozumieniem naszych kibiców.

Jednocześnie pragniemy podziękować Trenerom, Zawodnikom oraz wszystkim osobom wspomagającym bieżące funkcjonowanie klubu za poświęcenie i zaangażowanie w historycznym dla naszego klubu sezonie. Pierwszy raz braliśmy udział w rozgrywkach na tak wysokim szczeblu i była to dla nas wszystkich doskonała lekcja, a wnioski z niej pozwolą nam dalej rozwijać klub.

W związku z powyższym nasza drużyna dołączy do grona spadkowiczów i w kolejnym sezonie rozpocznie zmagania na poziomie linii okręgowej, na które już w tym momencie zapraszamy".

Jednocześnie Klub poinformował, że Piotr Hauder nie będzie już pełnił funkcji trenera pierwszej drużyny Czarnych Gorzyce.

źródło: FB KS Czarni Gorzyce


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].