Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kadetki z UKS Krzanowice wywalczyły brąz na Mistrzostwach Śląska

W finale Mistrzostw Śląska kadetek, który odbył się w miniony weekend w Pszczynie wystartowały 24 najlepsze pary na Śląsku. Wśród nich były dwie pary UKS Krzanowice: Jaschek Aleksandra i Kerner Julia oraz Deeg Wiktoria i Bartosiewicz Joanna.

Kadetki z UKS Krzanowice wywalczyły brąz na Mistrzostwach Śląska
Joanna Bartosiewicz, Wiktoria Deeg oraz trener Paweł Koczwara, fot: materiał nadesłany
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Jaschek Aleksandra oraz Kerner Julia zajęły 17 miejsce w turnieju. Dużo większym sukcesem może się pochwalić para Deeg Wiktoria oraz Bartosiewicz Joanna, które zdobyły brązowy medal.
To wielki sukces dziewcząt, które na co dzień trenują w SMS w Spale. Teraz dziewczęta przygotowują się do startu w turnieju Mistrzostw Polski. 

Wyniki turnieju:
I miejsce - Malkiewicz Emilia, Caputa Oliwia (TS Stal Żywiec)
II miejsce - Wróbel Aleksandra, Sitek Anna (MKS Dwójka Zawiercie)
III miejsce - Deeg Wiktoria, Bartosiewicz Joanna (GS UKS Krzanowice)
...
XVII miejsce - Jaschek Aleksandra, Kerner Julia (GS UKS Krzanowice)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].