Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dwa gole Migusa na Zamkowej. Unia rozbija Jasienicę 4:1

W 4. kolejce IV ligi w II grupie śląskiej raciborzanie pewnie pokonali ekipę Drzewierza z Jasienicy. Do przerwy prowadzili 2:0. Wynik otworzył i ustalił Dawid Migus.

Dwa gole Migusa na Zamkowej. Unia rozbija Jasienicę 4:1
Dawid Migus był bohaterem meczu 27 sierpnia. Wbił rywalom dwa gole

Materiał wideo:

Pierwszy gol padł szybko - w 11 minucie. Prowadzenie unitów podwyższył tzw. bramką do szatni kapitan Unii - Paweł Woniakowski.

Po zmianie stron goście starali się o kontaktową bramkę, którą udało im się zdobyć w 66 minucie. Gdy przyjezdni myśleli o wyrównaniu, gola na 3:1 zdobył Kamil Szlufarski (77 minuta). Rezultat meczu ustalił w doliczonym czasie Dawid Migus.

Arbiter Bartosz Jeż z Rybnika pokazał miejscowym 4 żółte kartki (Witt, Kaczor, Migus i Duda). Goście obejrzeli dwa „żółtka”.

Z końcówki meczu prowadziliśmy transmisję na żywo.

Unia zagrała mecz w składzie: Byczek, Goły, Kaczor (80’ Kunat), Kuczera (46’ Sabiashvili), Migus, Pietrowski (70’ Prykhodko), Stępiński, Szlufarski (84’ Szotek), Witt, Woniakowski i Plizga (65’ Duda).

Kolejne punkty u siebie zdobyte, choć w składzie na ten mecz zabrakło supersnajpera Oślizloka.

Kapitan Unii zdobył drugiego gola w tym meczu. Defensor miał sporo roboty w drugiej połowie.

Maciej Kozina ze Swojskiej Piłki uważa, że Unia gra dobrze, póki na boisku biega trener Plizga.

Jak wyglądał ten mecz z budki spikerskiej na Zamkowej? Komentarz okiem "Borka"

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].