Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zina IV Liga: ROW 1964 Rybnik przegrywa z Unią Turza [ZDJĘCIA]

Sobotnie popłudnie i mecz rybniczan z wiceliderem Ziny IV ligi. Unia Turza po dzisiejszym wygranym spotkaniu w 7 kolejce obejmuje fotel lidera IV ligi grupy II. Mecz odbył się o godzinie 16:00 przy ul. Gliwickiej 72.  

Zina IV Liga: ROW 1964 Rybnik przegrywa z Unią Turza [ZDJĘCIA]
Unia Turza zostaje liderem w 7 kolejce Ziny IV ligi. FOT: Z.Harazim

ROW 1964 Rybnik - Unia Turza Śląska 1:2 (0:1)

0-1 Wojciech Orzeł '15

1-1 Jan Janik (rzut karny)'50

1-2 Mariusz Wanglorz '74


Składy:

ROW Rybnik: Korczak - Kolasa, Janik, Balcer, Hadam - Cywka, Krakowczyk, Krotofil, Wróbel, Warmiński - Juraszczyk

Rezerwa: Barczyk, Kondziołka, Wiora, Piekorz, Szewieczek, Piejak, Sobik


Unia Turza Śląska: Musioł - Orzeł, Staniczek, Mazur, Danieluk, Jary, Glenc, Wanglorz, Witkowski, Woś, Rycka

Rezerwa: Tomala, Skrzyszowski, Łyczko, Podbioł, Barteczko, Wala, Pawlusiński

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].